Hingedepäeva puhul toimub Nõmmel mitmeid kontserte

Reedel, 2. novembril on hingedepäev. Hingedepäeval ja sellele järgneval nädalavahetusel toimub Nõmmel mitmeid kontserte.

Pilt: Scanpix

Hingedepäeva puhul toimub Nõmmel mitmeid kontserte (1)

Toimetaja: Kairi Ervald

Reedel, 2. novembril on hingedepäev. Hingedepäeval ja sellele järgneval nädalavahetusel toimub Nõmmel mitmeid kontserte.

Nõmme linnasoa vanema Grete Šillise sõnul korraldatakse hingedepäeva puhul Nõmmel kontserte erinevale maitsele. "On nii koorimuusikat, klassikat kui ka rahvapärimust. Sügisene hämar aeg on just sobiv, et veidi tempot maha võtta ja meenutada südamelähedase muusika saatel neid, kes olnud enne meid," märkis Šillis.  

Reedel, 2. novembril kell 19 algab Nõmme Rahu kirikus (Võsu 5) traditsiooniline Nõmme Rotary Klubi korraldatud heategevuslik hingedepäeva kontsert, mille tulu koos esinejate ja Rotary klubi panusega läheb kiriku remondi rahastamiseks. Sel aastal annab kontserdi Riho Sibul, kes oma siira esinemise ja mahedate lauludega on võitnud paljude südamed.

Uksed avatakse kell 18, siis saab ka osta pääsmeid. Pileti hind on 10 eurot.

Reedel, 2. novembril samuti kell 19 algab Nõmme kultuurikeskuses (Turu plats 2) koostöös Pille Lille Muusikute Fondiga kammerkontsert "Hingemuusika". Esinevad Kadi Jürjens (metsosopran), Virgo Veldi (saksofon), Ralf Taal (klaver). Kavas: Mozart, Bédard, Gounod, Uusberg, Viira jt. Pilet 8 eurot, sooduspilet 6 eurot.

Laupäeval, 3. novembril kell 17 toimub Nõmme kultuurikeskuses kontsert "Hingevalgus". Esinevad noorte naiste koor Kevad, Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor, VHK õpetajate ja lapsevanemate segakoor, draamastuudio noored. Pilet 3 eurot.

Pühapäeval, 4. novembril kell 18 on kõik rahvakultuurist huvitatud oodatud Nõmme kultuurikeskusesse pärimuslikule õhtule, kus toimub mardi- ja hingedepäeva simman. Esinevad Nõmme pillikoor, segatantsurühm Känd ja Käbid, Pärimuslaulu seltsing ja Nõmme pärimuskooli lapsed. Pilet 3 eurot.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...