Homme valitakse Pirita parimad noored lauljad

27. aprillil toimuval Pirivsioonil valitakse Tallinna Laulukarusselli eelvooru osalejad. 

Pilt: Scanpix

Homme valitakse Pirita parimad noored lauljad

27. aprillil toimuval Pirivsioonil valitakse Tallinna Laulukarusselli eelvooru osalejad. 

"Pirivisioon on iga-aastane lauluvõistlus, mis on oodatud nii laste, nende vanemate kui ka koolide ja lasteaedade poolt. Homme astub üles 55 väikest artisti, kellel on sama eesmärk - pääseda Laulukarusselli võistlusele," ütles linnaosa vanem Alina Tubli.

Lapsed laulavad viies vanuserühmas – 3-4-aastased; 5-7-aastased; 8-10-aastased; 11-13-aastased ja 14-17-aastased. "Kuigi kõigi kaugem eesmärk on võita Laulukarussell, siis leian, et iga väikest artisti peab tunnustama. Seetõttu saab iga osaleja tänukirja ja meene ning vanuserühmade kolmele parimale on auhinnad, mille on välja pannud Kaubamaja, Rahvusooper Estonia, Viimsi Kino ja Atlantis H2O Aquapark ning lisaks pakub kõigile osalejatele torti Pirita Selver," lisas Tubli.

Pirivisiooni lauluvõistlus toimub 27. aprillil algusega 10.00 Pirita Vaba Aja Keskuses. Laulukarusselli Tallinna eelvooru, mis toimub 19. mail Salme Kultuurikeskuses, saadetakse kolm lauljat vanuserühmadest 3-7-aastased; 8-10-aastased ja 11-13-aastased. Võitjad valib välja žürii, kuhu Kuuluvad Katrin Ehala, Tiit Kõrvits ja Inga Tislar.

Laadimine...Laadimine...