Huligaan vigastas kiviga trammijuhti

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 211 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks tapmine, viis avaliku korra rasket rikkumist, 85 varavastast kuritegu, sealhulgas üks röövimine, 65 vargust (kümme eluruumidest ja viis sõidukitest).

Pilt: Scanpix

Huligaan vigastas kiviga trammijuhti (1)

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 211 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks tapmine, viis avaliku korra rasket rikkumist, 85 varavastast kuritegu, sealhulgas üks röövimine, 65 vargust (kümme eluruumidest ja viis sõidukitest).

Registreeriti 11 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 12 inimest. Tabati 49 alkoholi- ja kolm narkojoobes juhti. Registreeriti 506 väärtegu.

 

Piiril väljastati kaheksa sisenemiskeeldu. Avastati kolm viisaeeskirja rikkumist ning üks riigipiiri ebaseaduslik ületus.

 

PÕHJA PREFEKTUUR

 

Tallinn

 

Avaliku korra raske rikkumine

16. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval viskas tundmatu mees kiviga katki trammi esiklaasi. Kiirabi toimetas kergeid vigastusi saanud 64-aastase trammijuhi haiglasse.

 

Ähvardamine

15. aprillil teatati, et Kristiines Järve tänaval ähvardas 29-aastane mees tüli käigus 53-aastast meest.

 

Kehalised väärkohtlemised

15. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Alasi tänaval asuvas korteris lõi naine 33-aastast naist ning põhjustas talle füüsilist valu.

 

15. aprillil teatati, et Lasnamäel Virbi tänaval lõi tundmatu mees kaupluse turvatöötajat. Kiirabi toimetas 20-aastase mehe haiglasse ning politsei toimetas ründaja jaoskonda.

 

15. aprillil teatati, et Lasnamäel Kihnu tänaval lõi tuttav 36-aastane mees samaealist naist ning põhjustas talle füüsilist valu. Politsei pidas mehe kinni.

 

15. aprillil teatati, et Mustamäel J. Sütiste teel asuvas korteris lõi tuttav 69-aastane mees 64-aastast  naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas naise haiglasse kontrolli ning politsei pidas mehe kinni.

 

16. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval asuvas korteris lõi tuttav 41-aastane mees 35-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

 

16. aprillil teatati, et Mustamäel Ehitajate teel asuvas korteris lõi tuttav 46-aastane mees 34-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas naise haiglasse ning politsei pidas mehe kinni.

 

16. aprillil teatati, et Mustamäel Kadaka teel lõid 37- ja 36-aastane mees 26-aastast meest ning tekitasid talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehed kinni.

 

16. aprillil teatati, et Lasnamäel Pallasti tänaval lõi tuttav 42-aastane mees samaealist naist ning põhjustas füüsilist valu. Politsei toimetas mehe jaoskonda.

 

16. aprillil teatati, et reisilaevas lõi 26-aastane mees 23-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

 

16. aprillil teatati, et Kesklinnas Tartu maanteel asuvas trammipeatuses lõi tundmatu isik 31-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi.

 

16. aprillil teatati, et Lasnamäel Vesse tänaval lõi tuttav 45-aastane mees 57-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse ning politsei pidas ründaja kinni.

 

17. aprillil teatati, et Lasnamäel Pae tänaval lõi tundmatu mees 35-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi.

 

17. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Kari tänaval asuvas korteris tekitas tuttav mees tüli käigus tervisekahjustusi 28-aastasele naisele.

 

17. aprillil teatati, et Mustamäel Sõpruse puiesteel asuvas korteris lõi tuttav 34-aastane mees 27-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

 

17. aprillil teatati, et Lasnamäel Linnamäe teel asuvas söögikohas toimus konflikt 52- ja 23-aastase mehe vahel, mille tagajärjel sai vanem mees vigastada. Politsei toimetas kakluse osapooled jaoskonda.

 

17. aprillil teatati, et Kesklinnas Vabaduse väljakul löödi 32-aastast meest.

 

17. aprillil teatati, et Lasnamäel Läänemere teel asuvas korteris ründas tuttav 54-aastane mees 39-aastast naist. Politsei pidas mehe kinni.

 

17. aprillil teatati, et Lasnamäel Paekaare tänaval asuvas korteris lõi tuttav 79-aastane mees 60-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

 

17. aprillil teatati, et Kesklinnas Pärnu maanteel asuvas korteris toimus konflikt omavahel tuttavate 44-aastase naise ja 55-aastase mehe vahel.

 

Vargused

15. aprillil teatati, et Kesklinnas Viru tänaval varastati 43-aastaselt mehelt rahakott, milles olnud pangakaardilt võeti välja sularaha. Esialgne kahju on 2600 eurot.

 

15. aprillil teatati, et Kesklinnas Suur-Karja tänaval asuvas baaris varastati sülearvuti ja mobiiltelefon. Esialgne kahju on 1100 eurot.

 

16. aprillil teatati, et Kesklinnas Keldrimäe tänaval seisnud sõiduautost on varastatud tahvelarvutid, kotid, riided ja teised asjad. Esialgne kahju on 1100 eurot.

 

17. aprillil teatati, et Kesklinnas Tehnika tänaval asuvast korterist on varastatud sülearvuti, ehteid ja sularaha. Esialgne kahju on 1250 eurot.

 

17. aprillil teatati, et Kesklinnas Tuukri tänaval seisnud sõiduautost on varastatud päikeseprille, binokkel, sülearvuti, pärlikee ja teisi asju. Esialgne kahju on 1600 eurot.

 

Harjumaa

 

Looma julm kohtlemine

16. aprillil teatati, et Rae vallas Kurna külas lasti esialgse info põhjal õhkpüssist kodust ära jooksnud koera. Koer toimetati Mustamäe Loomakliinikusse.

 

Kehalised väärkohtlemised

16. aprillil teatati, et Harku vallas Harkujärve külas lõi tuttav 24-aastane mees metallist esemega 56-aastast meest. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse ning politsei pidas noorema mehe kinni.

 

17. aprillil teatati, et Raasiku alevikus asuvas eramus lõi tuttav 37-aastane mees 52-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas mehe haiglasse. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

 

17. aprillil teatati, et Peetri alevikus Juhtme tänaval asuvas korteris toimus konflikt, mille käigus lõi tuttav 39-aastane mees 33-aastast naist. Politsei pidas mehe kinni.

 

17. aprillil teatati, et Kuusalu alevikus asuva kortermaja trepikojas ründas 21-aastane mees 33-aastast meest. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

 

17. aprillil teatati, et Raasiku vallas Peningi külas toimus konflikt 60- ja 34-aastase mehe vahel. Politsei toimetas vanema mehe jaoskonda.

 

17. aprillil teatati, et Haabneeme alevikus Mereranna teel asuvas korteris lõi 29-aastane mees 46-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

 

Vargused

17. aprillil teatati, et Kiili vallas Nabala külas asuvast hoonest on varastatud puurpink, rehvid ja tööriistu. Esialgne kahju on 1000 eurot.

 

17. aprillil teatati, et Saku alevikus Teaduse tänaval asuvast eramust on varastatud ehteid. Esialgne kahju on 3000 eurot.

 

Juhtum piiril

17. aprillil sai merevalvekeskus teate, et laeval Seychelles Progress on haigestunud 57-aastane Filipiini Vabariigi kodanik. PPA kopterimeeskond, milles oli ka kaks arsti, vintsis mehe laevalt kopterisse ning toimetas ta Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...