IT Kolledž ootab huvilisi robotite jalgpallimängule kaasa elama

Tänavusel, viieteistkümnendal Robotexil, korraldatakse kokku seitseteist põhi- ning lisavõistlust. Toimub ka mitu põnevat tasuta töötuba.

Pilt: IT Kolledž
Sport Haridus

IT Kolledž ootab huvilisi robotite jalgpallimängule kaasa elama

Tänavusel, viieteistkümnendal Robotexil, korraldatakse kokku seitseteist põhi- ning lisavõistlust. Toimub ka mitu põnevat tasuta töötuba.

Robotex 2015 toimub 4.-6. detsembril TTÜ Spordihoones, Männiliiva 7, Tallinn.

IT Kolledži Robootikaklubi robotid "Dozer", "Neve SX" ja "Õnnetu" võistlevad jalgpalli võistlusel pühapäeval, 6. detsembril algusega kell 10.00. Jalgpalli finaalid algavad kell 16.00 ja autasustamine toimub kell 16.30.

IT Kolledži Robootikaklubi liikmed korraldavad Robotexil kaks MUTUKATE MEISTERDAMISE TÖÖTUBA ja kaks SUMOROBOTITE PROGRAMMEERIMISE TÖÖTUBA.

Mutukate meisterdamise töötoas õpetavad IT Kolledži Robootikaklubi liikmed, kuidas meisterdada hambaharjast väike vahva robot. Alla 12-aastased lapsed saavad töötoas osaleda koos täiskasvanud saatjaga.

Mutukate meisterdamise töötoad toimuvad reedel, 4. detsembril, kell 10:00-11:30 TTÜ Spordihoones, ruumis 1 ja laupäev, 5. detsembril, kell 15:30-17:00 TTÜ Tekstiilimajas (Ehitajate tee 4a), II korrusel, ruumis 5

Lisainfo ja registreerumine: www.robotex.ee/_new/mutukate-meisterdamine

Sumorobotite programmeerimise töötoas tutvutakse robotitega ning õpitakse koostama sumorobotile programmi. Alustatakse täiesti algusest ja varasem programmeerimiskogemus pole vajalik. Töötuba on suunatud peamiselt 9. – 12. klassi õpilastele, kuid töötoast võivad osa võtta ka nooremad ja vanemad õpilased ning tudengid.

Ülesande lahendamine toimub grupitööna, kus grupi suuruseks on maksimaalselt 4 osavõtjat. Kohapeal moodustatakse osalejatest 4 gruppi, eelnevalt ei ole vaja gruppe moodustada. Töötuba lõpeb meeskondade vahelise sumorobotite turniiriga, kus sumorobotid jõudu katsuvad.

Sumorobotite programmeerimise töötoad toimuvad reedel, 4. detsembril, kell 14:30-17:00 TTÜ Tekstiilimajas (Ehitajate tee 4a), II korrusel, ruumis 5 ja laupäeval, 5. detsembril, kell 12:30-15:00 TTÜ Tekstiilimajas (Ehitajate tee 4a), II korrusel, ruumis 5

Lisainfo ja registreerumine: www.robotex.ee/_new/sumorobotite-programmeerimine

Lisaks viib HITSA viib läbi mitmeid põnevaid robootika töötubasid lastele ja noortele:
· LEGO WeDo;
· Sissejuhatus robootikasse- LEGO Mindstorms EV3 robotputukade ralli;
· NUTIROBOT.

Kõik töötoad on tasuta, nendesse saab registreerida enne Robotexi algust ja ka kohapeal. NB! Kohtade arv on piiratud! Töötubade ajakava ja registreerumise leiab Robotexi kodulehelt.

Robotexi raames toimub ka tehnoloogianäitus, kus leiab palju põnevaid eksponaate. IT Kolledži ja HITSA ühises messiboksis saab tutvuda internetiturvalisuse ja küberkaitse teemade ning IT-kõrghariduse võimalustega. Kõik huvilised on oodatud osalema Küberpähkli publikumängus, kus saab testida oma teadlikkust internetiturvalisusest ning laiendada silmaringi küberkaitse valdkonnas. 6. detsembril, Robotexi viimastel tundidel loositakse kõigi publikumängus osalejate vahel välja LEGO Mindstorms EV3 robootikakomplekt.

 

Laadimine...Laadimine...