Jüri Ratas organiseerib maleturniiri

Kuna virgal inimesel ei lõpe töö kunagi, on peaminister ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas asunud appi Paul Kerese tänava maleturniiri korraldajaile.

Pilt: Scanpix

Jüri Ratas organiseerib maleturniiri (3)

Toimetaja: Vesta Reest

Kuna virgal inimesel ei lõpe töö kunagi, on peaminister ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas asunud appi Paul Kerese tänava maleturniiri korraldajaile.

Ratas rääkis, et maleturniir toimub taas ühe üritusena Nõmme Kevade raames. "Vabaõhuturniir on jätkuvalt kõigile osavõtjatele tasuta ning suunatud huvilistele üle Eesti. Oodatud on nooremad ja vanemad hobimaletajad, perekonnad ning reitinguga malemängijad," tegi Ratas turniirile reklaami.

Ta lisas, et tänavu korraldatakse kaks eraldi turniiri: esimene lastele sünniaastaga 2007 või hiljem ning teine vanematele noortele ning täiskasvanutele. "Loomulikult võivad ka alla 12-aastased soovi korral osaleda täiskasvanute turniiril, kuid arvestada tuleb, et see toimub lasteturniiriga samaaegselt. Üritusel osalejate arv on igal aastal kasvanud ning eelmisel aastal võttis osa ligi 300 malesõpra," sõnas Ratas.

Täspsustuseks lisas ta, et tänavu toimub maleturniir 25. mail kell 11.00-16.00 vanas harjunud kohas, Suure Meistri kodu lähedal, Kerese tänava ja Lootuse puiestee nurgal asuvas pargis Nõmmel.

"Turniirile eelregistreerimine on kohustuslik ja kohtade arv on piiratud," täpsustas Ratas veel. Eelregistreerimine kestab kuni 23. maini 2019.

Kõigil huvilistel palutakse ennast registreerida hiljemalt 23. mail kodulehel või e-posti aadressil jrregistreerimine@gmail.com 

E-kirja teel registreerides tuleb edastada järgnevad andmed: Ees- ja perenimi; Kategooria (noored s/a 2007 ja hiljem või täiskasvanud); Kontakt (e-mail, telefoninumber); Elukoht (omavalitsuse täpsusega). Palume lisada ka, kust said informatsiooni malevõistluse kohta (e-mail, Facebook, ajalehed, muu). Samuti võimalusel märkida oma maleklubi, reiting ja muu täiendav info.


NB! Palume mängijatel kohale tulla hiljemalt 10.30 ja nimi ka kohapeal kirja panna.

3 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...