14 kommentaari

schwartsid-sorosed

Vasta kommentaarile

Euroopas ja Eestis tuleb likviderida nn globalismus schwartside-soroste ja punahiinlaste püüd hävitada kogu elav üle ilma. Kõik punahiinlased in corpore metsa istutama nii saab selluloosat ja punahiinlase tagument puhtaks ilma Emajõeta ja Tardo Liinata. Ja kõik schwartsid-sorosed Palestiinasse kõrbe õitsvaks aiaks muutma. Globalismuse likvideerimisega saab ka migratsiooni vähemalt kontrolli alla kvartal-kvartali kaupa Euroopa suurlinnad saastast priiks neegermees elab Aafrikas, arrab Arabistanis, pakk unistuste Pakistanis ja bangla Banglade Deshis. Ja ei mingit probleemi piir kontrolli all ja piirivalve töhe otse loomulikult ka merel Vahemerel ja kui vaja ka Atlandi ookeanil.

mongrel

Vasta kommentaarile

http://balder.org/judea/Richard-Coudenhove-Kalergi-Practical-Idealism-Vienna-1925.php
Pan-Euroopa liikumise eesmärkidest.
https://www.darkmoon.me/2016/the-coudenhove-kalergi-plan-white-genocide-by-design-part-1/

vaid relvastumine

Vasta kommentaarile

Eesti ja kogu Euroopa peab relvastuma vaid relvastumine ja korralik väljaõpe annavad võimaluse Euroopasse taritud ja vägivaldselt sissetunginud võõramaalased väljalüüa. Eesti ülesandeks vajadusel koheselt minna appi rootslannadele ja rootslastele ning asuda puhastama nn no-go tsoone Stokis, Malmös ja teistes Rootsi linnades. Jätkuvalt siis kogu kokkukogutud kontingendi ladestamine ja vajadus transportida Euroopast välja. Seega vaja luua Euroopa hooldusterritoorium näiteks Põhja-Aafrikas miks mitte sepa poeg Benito poolt omaaegses Liibüas mille mingi poiss Sarko hävitas. Muide too poiss Sarko siis ei ole senini toimetatud tsemendile märter Muammari mõrvamise eest! Migratsiooniga tuleb tegeleda ja äärmiselt jõuliselt, paraku.

uusvenestamine

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad Eestis algab uusvenestamislaine täpselt Karl Genrihh Vaino käsulaudade alusel elik u kraaiinalaste ümberasumine olgu nad siis ukroobid, vatnikud, banderloogad või ragulid põhiline raudteekeeles. Elik Euroopa kalõmm katoliiklastele-uniaatidele nn Maidanni korraldamise eest nn bezviz kujul millegiga tuleb ju kolm kuud kestnud võitlused süda-Kiievis kinnimaksta lisaks siis veremaks klassikalisel kujul. Eestile see tähendab kümneid tuhandeid uusi inimesi ja otse loomulikult raudteekeeles elik uusvenestamine. Kõrvalt siis meie punaakadeemikute ja punaprofessorite lemmiktegevus elik klassikaline rahvusvaheline inimkaubandus nn kõrghariduse sildi all kuid enamik neegermehi ja arrabe siirub kärmelt priskematele jahimaadele saaks piisavalt valget naist, korralik pajokk ja siis...Elik vaja Marti, Martinit ja Moonikat ilmselt teisiti lihtsalt ei saa, nii või? Vaja Karl Martelli ja Jan Sobieski Euroopat päramine aeg.

asi edeneb

Vasta kommentaarile

https://www.ohtuleht.ee/782416/martin-helme-pagulaspropaganda-tungib-kooli

taustauurija

Vasta kommentaarile

http://zavtra.ru/blogs/o_neonatcistskom_soderzhanii_evropejskoj_integratcii
Euroopa integratsiooni tagamaad.

nõunik

Vasta kommentaarile

Seda näitab ka umbes 80 000 majanduspõgenikku Eestist teistes EU riikidesse.
Aga migratsiooni kolmandatest riikidest tuleb vaadata kui "laiendatud Schengenit". Tuleks tekitada ka vastupidine inimeste massiline liikumine, Euroopast kolmandatesse riikidesse. Alles siis oleks asi võrdsetel alustel.

Donald Trump titaan tegelt

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad jälgib veidi migratiooni ka laiemalt nimelt tõelise titaani Donald Trumpi tegevust USA siis ingliskeelse võ vähemalt american englishi USA päästmisel võitluses latiinode invasiooni vastu. Miljonid ja mijonid ebalegaalid latiinod tungimas usakete maale ja üksi Donald võitlemas häbitu establishmenti vastu - paneb ikka mõtlema. Seega on vaja müüri USA ja hiidriik Mehhiko vahele ja Donald Trump selle müüri ehitab. Kui saab Eesti hakkama piiriga Idas siis saab hakkama ka USA ei ole hullu kuid mis saab Euroopa piirist? Teab keegi ja kas üldse kedagist Euroopa huvitab saaks vaid neegermehe tagumenti lakkuda.

on oluline Eestis tegelt ka Euroopas

Vasta kommentaarile

Eestis on migratsiooni teema kogu aeg olnud põhiline elik eestlaste ja venelaste vahekorra klaarimine siis. Ja Euroopas toimuv siis lisaks momendil rohkem nn kõrghariduse omandamise või täpsemalt rahvusvahelise inimkaubanduse kujul elik raha eest elamisluba Euroopa. Lisaks siis ukroobid ja vatnikud U kraiinast elik nn bezviz ukraiinalased tööle ehitustel ja ettevõttetes ka ukrainlane tahab elada keksimisest väljakul jääb väheks tegelt. Eestis igati tõsine teema. Ja ka Euroopas.

W.

Vasta kommentaarile

Migratsioon pole üldse nii tähtis kui seda kujutatakse. Aga kahjuks on sellest tehtud poliitiline nui millega on praegu hea vastastele lajatada ja inimesi hirmutada.

rumalust vältida

Vasta kommentaarile

Eesti inimene ei ole rumal migratsiooniteemat vallatakse Eestis ülihästi erinevalt ropus rikkuses ja üüratus rumaluses ulpivast Lääne-Euroopast. Ja kõik Eesti erakonnad peavad antud asjaoluga arvestama või siis oma positsioonid andma üle perekond Helmedele. Vaba valik tegelt igati või kuda miks mitte minna Aafrikka halastusseksi jagama, onju.

1 2
Laadimine...Laadimine...