5 kommentaari

lisna

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/ekre-polissoomlasest-sober-soome-peab-schengeni-alast-lahkuma-ja-moodustama-viisavaba-tsooni-venemaaga?id=86260465

vaatleja

Vasta kommentaarile

Räägitakse suu vahus Gruusiast ja Ukrainast, minnes aga mööda Eesti teemast!
Kas siis 5% Eesti territooriumist on siiani Venemaa käes ja kas Eestis toimus Nõukogude Liidu okupatsioon?

või nn Euroopa Nõukogu

Vasta kommentaarile

Mida teeb Venemaa mingis mõttetus Euroopa Nõukogus totaalselt mõttetus. Kogu Euroopa otsustusõigus on Euroopa Komisjonis keda huvitab mingi müstiline nn Euroopa Nõukogu? Kas raha ei ole kuhugi toppida igav on libistab siis õltsi poe taga. Noid Iivaneid meelitati nn Nõukogu töllerdama viisa võimaldamisega - Iivanile viisa ja kulutagu siis Euroopas muudkui raha. Kari tobedaid laterdajaid kes mitte midagi ei otsusta - Nõukogu. Too mõttetus oleks pidanud ammu-ammu laiali saatma ja kõik vabanenud raha sündivuse toetamiseks eurooplaste sündivuse loomulikult. Kõik otsustus ja raha on Euroopa Komisjonis Prüsseli raha manu.

Vello

Vasta kommentaarile

Ja millised oleksid alternatiivid? Selle asemel, et istuda ühise laua taga ja probleemidest vähemalt rääkida, on parem seegi suhtluskanal sulgeda? Vaevalt Venemaa laseb endale midagi dikteerida, samas võrdväärsete partneritena probleemidest rääkides võib ehk mingeid kompromissegi saavutada. Või ootavad Kaljulaid ja Ilves, et Venemaa lõplikult Euroopa institutsioonidele selja pööraks, koos kõige sellest tulenevaga muu hulgas ka Euroopale ja Euroopa kodanikele endile? Vaikselt hääbuva tsivilisatsiooni esindajatena ei maksaks ehk nii upsakad olla ja vaid oma tõde ning arusaamu kõigest ülemaks seada.

Laadimine...Laadimine...