Kaljulaid tunnustab advokaadibüroo Trinitit skautluse toetamise eest

President Kersti Kaljulaid annab laupäeval Jõhvi kontserdimajas advokaadibüroole Triniti vabatahtlikku tegevust toetava ettevõtte teenetemärgi, ja seda skautlusesse panustamise eest.

Pilt: Scanpix
Eesti

Kaljulaid tunnustab advokaadibüroo Trinitit skautluse toetamise eest (2)

Toimetaja: Merje Aus

President Kersti Kaljulaid annab laupäeval Jõhvi kontserdimajas advokaadibüroole Triniti vabatahtlikku tegevust toetava ettevõtte teenetemärgi, ja seda skautlusesse panustamise eest.

"Oleme  õnnelikud ja tänulikud selle koostöö eest ning tore on tunda, et advokaadibüroo Triniti on meie vabatahtliku tegevust noortega pidanud väärtuslikuks. Usun, et Triniti töötajate ühine vabatahtlik tegevus seniste koostööprojektide osas on olnud toredaks meeskonnatöökogemuseks ka neile endile," vahendas BNS Eesti Skautide Ühingu peaskaut Kristjan Pommi pressiteadet. "Samuti on see suurepärane näide ühe ettevõtte teadlikust valikust väärtustada vabatahtlikku tööd ja toetada Eesti noori."

Advokaadibüroo Triniti on läbi aastate panustanud oma aega talgute raames Tagametsa laagrikeskuse heakorratöödesse. Büroo on aidanud korraldada skautide Erna matka, aidates kaasa nii eelkorralduslikes küsimustes kui ka matka ajal kohapeal matkapunkti läbi viies, teatas skautide ühing. Lisaks on Triniti toetanud Eesti Skautide Ühingut ka rahaliselt, mille tulemusel said vähemkindlustatud noored eelmisel aastal osaleda skautide suurlaagris. Nende toetusel sai alguse ka Noorte Tegijate Klubi, mis on 11-14-aastastele noortele suunatud koolitus, kus saavad noored esimesed kogemused, kuidas luua ideest üritus ning kuidas leida selle jaoks rahastus.

Lisaks Eesti skaudiorganisatsiooni toetamisele on Triniti aastate jooksul osalenud veel mitmetes heategevusprojektides nagu jõulukaardiannetused erinevatele heategevusfondidele, osalemine põlengus kannatada saanud Kuusalu pastoraadi koristustöödes, Tori koguduse surnuaia kiviaia taastamises, Kolga mõisa pargi haljastus- ja koristustöödes ning veel paljudes teistes vabatahtlikes või heategevusaktsioonides.

Skautlik liikumine tugineb ennekõike vabatahtlikule tegevusele ja skaudijuhtideks on Eesti inimesed väga erinevatelt elualadelt. Ootame oma ridadesse alati ka uusi vabatahtlike, et pakkuda noortele sisukaid seiklusi ja enesearenguvõimalusi.

Eesti Skautide Ühing on enam kui tuhande liikmega noorteorganisatsioon, mis kuulub Skautide Maailmaorganisatsiooni. Viimase liikmeskonnas on kokku üle 40 miljoni skaudi üle kogu maailma, olles sellega maailma suurim mitteformaalset haridust andev noorte liikumine. Skautluse juurde ulatuvad Inglismaale ja sel aastal möödus 111 aastat skautluse sünnist.

2 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...