3 kommentaari

toomas

Vasta kommentaarile

Alates teise maailmasõja lõpust on ähvardatud venemaa vallutusretkega euroopasse.Möödunud on üle 70 aasta ja seda pole ikkagi juhtunud. Kui Afganistan välja arvata on kõik sõjad alustanud USA. Kõige idiootlikum on see et peale sita kokku keeramist Iraagis ja Liibüas peab Euroopa tegelema ebameeldivate tagajärgedega ehk pagulastega.

гость

Vasta kommentaarile

Elektrienergia eest saate tasuda 40% vähem, ilma et petad ja seadust rikkumata! Soovitan kõigil seda artiklit lugeda - http://most.tk/elektrienergia Ma olen seda kasutanud alates detsembrist ja tegelikult peaaegu kaks korda!

Elmar

Vasta kommentaarile

Mis kuradi Venemaa agressioon.Mida tegite teie üks esimesi maidaanil. Kes andis teile õiguse sekkuda teise riigi siseasjadesse. Mida te tegite relvadega Iraagis. Kes teid sinna palus. Mis kuradi missioon , kõige naturaalsem agressioon. Aga Venemaad sõimate agressoriks.Töllerdate jänkide tagumikus ja kujutate endast tea keda. Vaadake mis oma riigis toimub. Debiilide kari , kes varastavad ja ajavad suust mingit lolli ila juhivad riiki ja ajalehed muudkui trükivad neid lollusi. Kõrini on teist idiootidest. Olete oma maa ja rahva jänkidele ja brüsselile maha parseldanud ja veel mölisete midagi.

Laadimine...Laadimine...