10 kommentaari

Väli on tühi!

Vasta kommentaarile

www.narko.ee/siit-saad-abi/noustamisprogramm-kanepitarvitajatele/

Miks kasutajanime ja parooli on vaja? Are you dogMa?

kahjulik

Vasta kommentaarile

Reaalselt nähtud neid uimastite tarvitajaid.Karjuvad,pilluvad ennast püsti ja pikali.Jalad kannavad aga mitte millestki aru ei saa.Ilma troogita pidavat sees valud olema.Võtame alkohooliku.Kas ta tunnistab,et selle tarvitamine on kahjulik?Ei sest tema organism juba on sõltuvuses ja siin ei aita ka kõrgelt haritud olla.Väga üksikud saavad oma suure tahtejõuaga sellest pahest vabaks ja siis ta ei tohi enam tilka ka võtta muidu hakkab organism jälle nõudma.Olen näinud 40aastaseid selle surma minemas.

Olukord postitas:

Enamik kasutajad siiski tunnistavad, et kanep ei ole läbinisti tervislik, aga selle poolt põhjustatavaid kahjustusi panna võrduma paljude teiste sünteesitud uimastite või alkoholi liigtarvitamisega, on tugevalt ülekohtune. Siiani pole esinenud ühtegi surmajuhtumit kanepi tarvitamisest.

Kanepi uurimisse on valatud kümneid miljoneid dollareid ja aastakümneid. Kõige kõvem avastus selle kõige kokkuvõtteks on olnud, et isikul on ehk kaduvväike võimalus psüühikahäire avaldumiseks, kui see on juba varem perekonna vereliinis jooksnud. Ja ka see väide on põhimõtteliselt kontrollimatu ja kannab enesega rohkem "võimaluse" kui "fakti" kaalu.

Inimesega koos on arenenud meie endi kehas endokannabinoidsüsteem, mis omastab eriti hästi just THC-d, CBD-d, CBN-i ja CBG-d + veel paljusid teisi kannabinoide, mida pole nii läbinisti uuritud.
Kanep ise ei ole muideks ainuke taimeliik, mis kannabinoide sisaldab.
Headeks näideteks on veel purpur-siilikübar, kakaopuu, kava-pipar, must pipar, harilik lina... jne, neid näiteid on veel, aga jutt venib pikaks.
Paljud ravimtaimed, mis on tuntud rahvameditsiinis, võivadki näidata oma ravivat toimet tänu reageerimisele meie endokannabinoidsüsteemiga.

See, et kanep on täiskasvanud inimesele oma tarbeks kasutada ja kasvatada keelatud, on puhas lollus, mille eest võime peamiselt "tänulikud" olla Harry J. Anslingerile ja tema tehtud rassistlikule hirmutuskampaaniale 1930-datel aastatel. Hea on näha, et osad riigid on hakanud kanepi ümber olevad stigmat jõudsalt hävitama ning andnud inimestele vaba valikuvõimaluse, mida oma kehaga teha. Loodame, et ka Eesti saab lähiajal üheks neist riikidest.

Sest see, mis siin praegu toimub (ja ka mujal maailmas, kus kanep on siiani illegaalne) on võitlus tuuleveskitega.

Andres Tam

Vasta kommentaarile

Olen 44 aastane ettevõtja ja viimased 12 aastat regulaarselt igapäevaselt kanepit tarvitanud õhtuti unerohuna. Toimib ideaalselt. Samuti tarvitan vabal ajal kanepit mõnuainena. Toimib ideaalselt. Tänu kanepile olen alkoholi liigtarvitamisest lahti saanud.

Jutt, et kanep on kangem, kui hipide ajal, tundub kummaline, kuna ENSV-s ei olnud hipikultuur kuigi levinud. Ja mis argument see üldse selline on? Seda räägib arst? Rumal nagu lauajalg. Vein ka ka kangem, kui õlu. Viin on aga hoopis kange. Piiritusest ei maksa rääkidagi. Kas lolliks õppinud arst arvab, et kui inimene tahab näiteks 6 õlut ära juua, aga õlut parasjagu käeuluatuses ei ole, siis haarab ta 6 viinapudeli järgi ja joob need korraga ära?

Ei viitsi seda rumalust rohkem kommenteerida. Kanepit on aastatuhandeid suistsetatud ja mingite lolliks õppinud arstide ja politseinike juttu, kes ise ei tea kanepist ööd ega mütsi, rääkimata tarvitamisest, pole mõtet ei lugeda ega kuulata.

Lähema kümne aasta jooksul legaliseeritakse ja reguleeritakse kanep tõenäoliselt enamuses riikides ja siis tahaks nende peast põrunud arstide ja politseinike nägusid näha, sest nad on kindlad, et taevas kukub alla, kui kanep legaliseerida. :)

yxmees

Vasta kommentaarile

Üle võlli jutt neh aga nii lolli juttu politseikapteni poolt ma poleks uskunud

Kanepitarvutaja

Vasta kommentaarile

Olen tarvitanud mõned aastat kanepit. Lapsepõlves tekitati vaimse trauma. Kanep aitab depressiooni vastu. Haiglas kirjutati mulle selle vastu rahusteid ja haiglas ei märgatud depressooni, nüüd mitmed mitmed aastat hiljem, lugedes internetist depressiooni nähtusi sain aru millega tegu, millega mitmed mitmed arstid aru said, käisin lapsepõlves iganädalaselt lastepsühhiaatria haiglas.
OLEN TARVITANUD MITMEID NARKOOTILISI AINEID JA MA TEAN ET KÕIK TEKITAVAD SÕLTUVUST AGA EI TARBI NEID. KANEP PEAB SAAMA ALTERNATIIVIKS ALKOHOLILE.
LISAKS SELLELE ET KANEP TEEB DEPRESSIOONI LEEBEMAKS TULEKS SEE RIIGILE KASUKS MAKSUDE JA TURISMI NÄOL. ASI EI OLE AINULT SELLES ET OLEN KANEPISÕLTUVUSES, ASI ON SELLES ET KÕIK ASJAD TEKITAVAD SÕLTUVUST

KANEPITARVITAJA postitas:

millega mitmed mitmed arstid HAKKAMA EI SAANUD**

Mati Palm

Vasta kommentaarile

Kas te ise ka usute seda teksti mis kirjas on ? See on ikka väga juba üle võlli keeratud. Huvitav kuidas inimene kes paneb julgelt oma nime ette Dr. Rääkida siin sellist jura. Ma ise ei ole tarvitaja. Eks on kunagi ikka tehtud aga enam ei tee ja see oli väga lihtne otsus, ei olnud vaja mingit võõrutust sellele :D täitsa jube mis lehmakakat ikka inimestele ette söödetakse... see ei ole kuskilt otsast 100% tõene jutt ja inimesed kes näevad enda ette 1m ajavad sellist jura... tehke silmad lahti ja uurige ise rohkem nende asjade kohta. Peace ja ärge laske omale kärbseid pähe ajada....... dr ... pff... häbi olgu seda oma nime ette panna

Laadimine...Laadimine...