11 kommentaari

keiss

Vasta kommentaarile

http://vana.kesknadal.ee/est/uudised?id=13908
Ajakirjanik Andres Raid nõudis Tallinna halduskohtus Sotsiaalministeeriumilt Genfi konventsioonist lähtuvalt enese represseerituks tunnistamist kui Nõukogude armees teenima sunnitud eestlast ja taotles Sotsiaalministeeriumilt sellega kaasnevaid represseeritutele suunatud hüvitisi. Tallinna halduskohus, Tallinna ringkonnakohus ja nüüd ka Riigikohus otsustasid, et Nõukogude armees teenima sunnitud eestlasi ei represseeritud.
Samas on meie võimud absoluutselt veendunud, et Eesti riik oli Nõukogude Liidu poolt okupeeritud. See teooria on sisse viidud ka ajalooõpikutesse.

hirvepark

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/tiit-madisson-70-nimeline-pink-hirveparki-tallinnas-yt-video/article56446

vaatleja

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/antifa-paljastus-oppige-silmi-valja-koukima-see-on-kerge/
Oregoni linna Rose City Antifa salaosakond kohtub regulaarselt ja nende organisatsioon on üles ehitatud “nagu ettevõte.” Vasakterroristide rühmituse koolitustel õpetatakse liikmetele relvade kasutamist ja käsivõitlust, mille ühe nipina soovitatakse näiteks “silmade väljakoukimist.” Samamoodi õpetatakse strateegiaid, kuidas vägivallatsedes varju jääda, selgub neljapäeval avalikustatud Project Veritase salaja filmitud videoklipist.

raev USA-s

Vasta kommentaarile

USA-s mustade mässud üsna traditsiooniline nähtus ei midagi uut tegelt minevik, ebanormaalne koolisüsteem, olematu tervishoid ja loomulikult teat rassiline soodumus selline komplott. Nüüd ilmselt liitus veel viirus ja Trumpi vastaste pingutus demokraatidele salarelv. Kuid sügavam põhjus tööpuudus - tootmine on USA-st minema taritud inimestel tegelt mitte midagi teha ju ei ole töllerda või siis sidi kuskil tehes ei tea mida. Kui inimestel ei ole midagi teha siis värk keerab halvaks isegi kui mingit sotsabi saad. Ühed väga rikkad ja teised piiritult vaesed ja keskklass suuresti hävinenud - paha värk.

temaatik

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/peavooluajakirjandus-kaitseb-antifat-ja-selle-ohvriteks-on-demokraatide-juhitud-linnad/
Antifa minu kanti kiusama ei tule. Antifa ei ole loll. Ta teab, et me kõik oleme relvastatud. Need vasakäärmuslastest terroristid ründavad just demokraatide juhitud linnu teades, et neid pooldavad linnajuhid ei saada nende vastu politseijõude, põrutab Breitbarti toimetaja John Nolte.

https://objektiiv.ee/usa-demokraadid-rahutused-on-lahutamatu-osa-meie-riigi-progressimarsist/
Ameerika Ühendriikide pealinna Washingtoni külje all asuva Fairfaxi maakonna demokraatide sõnul on rahutused lahutamatu osa Ühendriikide marsist progressiivse maailma suunas.

https://uueduudised.ee/arvamus/juhtkiri/kkodukootud-antifad-soimavad-eesti-politseid-tobrasteks-acab-blm-naitab-siingi-oma-agressiivset-palet/
Kodukootud antifad sõimavad Eesti politseid tõbrasteks – ACAB-BLM näitab siingi oma agressiivset palet.

https://en.wikipedia.org/wiki/Anti-Fascist_Action
https://en.wikipedia.org/wiki/Antifa

https://www.unz.com/proberts/trump-is-americas-first-zionist-president/
On arvatud ka nii, et marksistid toetavad demokraate ja sionistid vabariiklasi.
https://www.scribd.com/document/399656100/Trump-Putin-And-Chabad

poliitik

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/ungari-politoloog-soros-rajas-oma-impeeriumi-koostoos-ungari-kommunistidega/
“Lihtsalt kirjuta, et endine Nõukogude impeerium on nüüd Sorose impeerium,” ütles Soros 1993. aastal teda Ida-Euroopa ringreisil saatnud Ameerika Ühendriikide ajakirjanik Michael Lewisele.

tasemel

Vasta kommentaarile

Veidi jõustruktuuride tasemest Uljanoff-Lenini ja Bronstein-Trotski poolt loodud nn Ukraina NSV-s äärmiselt tasemel ja jõuline KGB ja MVD aastaid kogemust võitluses bandeeradega elik uniaatidest-katoliiklastega Lääne-Ukrainas. Otsene kontakt muide ka USA-ga New Yorgis asus ja õigusjärgluse alusel asub Ukraina NSV elik Ukraina Vabariigi esindus kümneid ja kümneid tasemel töötajaid kõik vajalikud keeled priilt suus. Ja siis priius kallis aare ja kolmkümmend aastat. Ja tulemus kümned ja kümned tuhanded u kraiinalased unelevad vaid Eestist põllust ja laudast elik saada 200 euru asemel 800 eurot või veel parem 1000. Vaid risuks ees too Mart ja paganama Martin ja juba Ääremaa totaalne U kraiina raudteekeelne igioma. Struktuuride tähtsusest siis ja teat vahest inimestes - kaader otsustab kõik parafraseerides poeedist mägiröövlit ossetiini rahva suurt poega. Inimesed on erinevad lugupeetavad ja see on oluline.

imetlusväärne tase

Vasta kommentaarile

Tollaste Eestis toiminud jõustruktuuride tase imetlusväärne kasvõi hääde naabritega võrreldes. Kuid kas ei vääriks valgustamist miks kõik Eestis täpsemalt läbi Eesti toimunud tegelt toimus elik roll toimuvas ja otse loomulikult jõustruktuuride osa? Meie kõige äsjasemas hilisajaloos too hiidsaavutus rahamasside rahalaamade tegelt tarimine läbi Eestis milline pingutus saavutus? Mis tegelt toimus? Ja ikka tagasi minevikku Tartu-Jurjevi rahu mis tegelt Eestis toimus? Ja milline vastuseis oli Tartu rahule suures maailmas? Imeline maa Eesti müstiline maa.

tänapäev

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/usa-s-kaib-lahing-valge-maja-parast-ule-50-julgeolekuteenistuse-tootaja-on-saanud-vigastada-fox/article56405

USA-s on mässajad tungimas presidendi residentsi Valgesse Majja ning üle 50 julgeolekuteenistuse töötaja on kokkupõrgetes mässajatega saanud vigastada.

lisna postitas:

https://objektiiv.ee/trump-usa-kuulutab-antifa-terroristlikuks-organisatsiooniks/
https://en.wikipedia.org/wiki/Antifa_(United_States)

london

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/vasakaarmuslased-toid-usa-agressiivsed-rahutused-ule-euroopasse-uu/article56408

Laadimine...Laadimine...