Kohus kandis Tere juhina äriregistrisse Aivar Rehe

Tartu maakohtu registriosakond kandis neljapäeva hommikul AS-i Tere juhatuse liikmena äriregistrisse Aivar Rehe.

Pilt: Scanpix

Kohus kandis Tere juhina äriregistrisse Aivar Rehe

BNS

Tartu maakohtu registriosakond kandis neljapäeva hommikul AS-i Tere juhatuse liikmena äriregistrisse Aivar Rehe.

Tere ainus juhatuse liige on Aivar Rehe ning endist juhti Oliver Kruudat enam juhatuse liikmete seas ei ole, selgub äriregistri andmetest.

"Hommikul kandis Tartu Maakohtu registriosakond piimandusettevõtte Tere uued juhid Äriregistri B-kaardile ning lõpetas õigusliku määramatuse olukorra ettevõtte juhtimise ümber," teatas Tere kommertspankadest võlausaldajaid esindav vandeadvokaat Jaanus Mody.

Mody lisas pressiteate vahendusel, et Tere uus nõukogu ja juhataja Aivar Rehe täidavad oma ülesandeid ja teevad oma parima, et segadustest hoolimata tagada ettevõtte toimimine ja selle varade väärtuse säilimine.

"Tere endisel juhatajal Oliver Kruudal ei ole volitusi ettevõtte nimel tegutsemiseks ega esinemiseks, kõik volitused Terega seotud küsimusi lahendada ja otsuseid langetada on Tere juhatajal Aivar Rehel ning ettevõtte uuel nõukogul, mida juhib Tere emaettevõtte Elveda pankrotihaldur Maire Arm," lisas vandeadvokaat.

Varem valitses Tere juhtimises ebaselgus, kuna registriosakond peatas nädala alguses uue nõukogu ja juhatuse paika seadva kandeavalduse menetlemise. Seejärel teatasid nii Rehe kui Kruuda, et jätkavad ettevõtte juhtimist.

Harju maakohus kuulutas möödunud nädala kolmapäeval välja Oliver Kruuda piimatööstuse Tere AS-i emaettevõtte Elveda OÜ pankroti, millega seoses vahetas pankrotihaldur välja ka Tere nõukogu ja juhatuse, määrates muuhulgas ettevõtte juhiks Aivar Rehe. Oliver Kruuda esindajad on teatanud, et kaebavad pankrotimääruse edasi.

Laadimine...Laadimine...