Kotka Tervisemaja avab laienduse

Kevadel uksed avanud Baltikumi kaasaegseim erameditsiinikeskus Kotka Tervisemaja avab 16. novembril täiendava korpuse, kus asuvad tegutsema Marienthali Kliinik, Reio Vilipuu Taastusravikliinik, Kotka Silmakabinet, mitmed teised kliinikud ja teenuseosutajad ning piirkonna ainuke Selver.

Pilt: Scanpix

Kotka Tervisemaja avab laienduse

Kevadel uksed avanud Baltikumi kaasaegseim erameditsiinikeskus Kotka Tervisemaja avab 16. novembril täiendava korpuse, kus asuvad tegutsema Marienthali Kliinik, Reio Vilipuu Taastusravikliinik, Kotka Silmakabinet, mitmed teised kliinikud ja teenuseosutajad ning piirkonna ainuke Selver.

Kotka Tervisemaja asutaja Raul Niin sõnas, et kui kevadel avati Kotka Tervisemaja A- ja B-maja, kuhu koondusid perearstid, naistearst, hambaarstid, nahaarstid, Kotka Erahaigla koos palatikorpusega, Mammograaf diagnostikakeskus ja Jalaravi Kliinik, siis huvi erameditsiini kompleksi vastu oli nii suur, et planeeritud C-maja plaani tuli avardada ning Kotka Tervisemaja veelgi laiendada.

Kotka Tervisemaja eesmärk on koondada ühte keskusesse erinevad meditsiiniteenuste pakkujad, et üheskoos panustada kvaliteetsele ennetus- ja ravitööle. "Kotka Tervisemaja uue korpuse avamisega oleme pööranud tähelepanu nii vaimse kui füüsilise tervise ravimiseks vajalike kompetentside saavutamisele, et patsiendid saaksid keskusest parimat võimalikku eriarstiabi nii füüsiliste kui hingeprobleemide korral," sõnas Niin, kelle sõnul pole lähiregioonis teist nii kaasaegsete uuringu- ja ravivõimalustega erameditsiinikeskust, kus kliinikud tihedalt koostööd teeksid.

Kotka Tervisemaja uues, C-majas hakkavad tööle FysioMedica füsioterapeudid, Reio Vilipuu Taastusravikliinik, Astra Team Clinic neuroloogid, Marienthali Kliiniku psühholoogid ja psühhiaatrid, Plastikakirurgia Finest, lastekeskus BabySport, Audiomed kuulmiskeskus, Kotka Silmakabinet, Lens Optika prillipood, kingsepp, lillepood ja juuksur.

Lisaks avatakse Kotka Tervisemaja uues korpuses piirkonna esimene Selver, mis pakub igapäevaseid toidu- ja esmatarbekaupu eelkõige lähipiirkonna elanikele ning tervisemaja töötajatele ja külastajatele.

"Kristiine on perspektiivikas ja kiirelt arenev piirkond, kuhu Selverit on pikalt oodatud, seega peaks uue Selveri avamine kohalikke inimesi kindlasti rõõmustama," sõnas Selveri juht Kristi Lomp. "Loodame kiiresti võita selle piirkonna elanike poolehoiu ning saada kohalike inimeste esimeseks toidupoe valikuks. Sortimendi koostamisel oleme lähtunud nii kohaliku elaniku kui tervisekeskuse töötajate ootustest," rääkis Lomp.

Kotka Tervisemaja asutaja Raul Niin lisas, et Selveri lisandumine Kotka Tervisemajja annab üheltpoolt juurde väärtust tervisemaja töökeskkonnale, sest nii töötajatele kui ka patsientidele on lihtsamini kvaliteetne toidu- ja esmatarbekaup kättesaadav, teisalt lisab Selver väärtust ka ümbruskonnale, sest sarnane kompaktne ning hea kaubavalikuga ostukoht veel lähikonnas puudub.

Kotka Tervisemaja on Eesti kaasaegseim erameditsiinikeskus ja ühtlasi ainuke tervisekeskus, kus on ühendatud perearstikeskus, eriarstid, mitme operatsioonitoaga erahaigla koos palatikorpusega ning täisfunktsionaalne diagnostikakeskus, kuhu koondub kaasaegne uuringukeskus – s.h ultraheli, mammograafia ja MRT.

Kotka Tervisemaja koosneb kolmest osast: A- ja B-hoone pindala on kokku 4000 m2, C-hoone on ca 3500 m2 suurune ning avatakse 16. novembril. Kotka Tervisemaja asub Kristiine linnaosas, Kotka tn 12.

Laadimine...Laadimine...