Kultuurikeskus Kaja kutsub keldi palvete salongiõhtule "Ilusate mõtete ütleja"

Kultuurikeskuses Kaja 10. veebruaril toimuva salongiõhtu külaline on Tallinna praost Jaan Tammsalu, keda on nimetatud ka keldi palvete maaletoojaks.

Pilt: Scanpix

Kultuurikeskus Kaja kutsub keldi palvete salongiõhtule "Ilusate mõtete ütleja" (1)

Kultuurikeskuses Kaja 10. veebruaril toimuva salongiõhtu külaline on Tallinna praost Jaan Tammsalu, keda on nimetatud ka keldi palvete maaletoojaks.

Jaan Tammsalu on EELK Tallinna praostkonna praost, kes leiab, et nii suures linnaosas kui Mustamäe peaks kindlasti olema ka kirik.
Jaan Tammsalu on nimetatud ka keldi palvete maaletoojaks. Tänu temale ja tema heale sõbrale, mõned aastad tagasi lahkunud Valda Rauale on välja antud kaks raamatut eesti keelde tõlgitud vanade keldi palvete ja õnnistussoovidega. Küllap kuuleme salongiõhtul ka näiteid nendest lihtsatest ja ilusatest palvetest ja headest soovidest. Kui aega jätkub, siis jõutakse ehk jutuga ka õhtukülalise eelviimase raamatuni, mille pealkirjaks pani kirjastus Pilgrim "Igaviku hääl".
Mustamäe linnaosa vanem Helle Kalda: "Praegu veel ilma kirikuta Mustamäel on ühel ehitusmeistrist kirikuõpetajal plaanis kõnelda kirikust – see on imetore ja minu arust ka sümboolne. Huvi on reedese ürituse vastu väga suur, loodame, et kõik soovijad mahuvad Kaja maja väiksesse saali ikka ära. Mul on väga hea meel, et Jaan Tammsalu leidis aega tulla meie populaarse salongiõhtute sarja külaliseks, ning üks on selge – sel õhtul räägime olulistest asjadest, ajatutest väärtustest: milleks me elame, kuhu oleme teel jpm. Räägitakse elust ja igavikust."

Salongiõhtu "Ilusate mõtete ütleja" toimub Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja 10. veebruaril algusega kell 18.00.
Õhtut juhib Lehari Kaustel, kohvikuga on kohal Kultuuriköök82.
Piletite eelmüük Kultuurikeskuses Kaja E–R kell 10–17.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...