Lasnamäe linnaosa vanem jätkab vastuvõtte telefoni teel

Neljapäeval, 4. juunil toimub Lasnamäe linnaosa vanema Vladimir Sveti elanike vastuvõtt telefoni teel.

Pilt: Albert Truuväärt

Lasnamäe linnaosa vanem jätkab vastuvõtte telefoni teel

Toimetaja: Toomas Raag

Neljapäeval, 4. juunil toimub Lasnamäe linnaosa vanema Vladimir Sveti elanike vastuvõtt telefoni teel.

Kuna helistajaid on palju, siis jätkuvad linnaosavanema vastuvõtud telefoni teel ka juunis. "Viimaste vastuvõttude peateemaks on kujunenud parkimiskohtade puudus. Elanikele teevad muret romuautod, mis seisavad kasutult ja on hõivanud parkimiskohad. Lisaks on lasteaedade ümber puudu parkimiskohtadest, mille tagajärjel on hommikuti ja õhtuti tänavad kinni pargitud," rääkis Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.

Svet peab oluliseks, et ka ilma otsekontaktita oleks inimestel võimalus jõuda oma küsimuste ja probleemidega meieni. Väga paljud Lasnamäe inimesed võtavad ühendust e-posti või sotsiaalvõrgustike kaudu, ent on päris palju neid, kes selliseid kanaleid kasutada ei saa, ei oska või pole harjunud. "Alati on ka mõni küsimus, mida inimesel on emotsionaalselt kergem rääkida kui kirjutada. Seetõttu jätkan ka juunis elanike vastuvõtmisega telefoni teel,“ rääkis Vladimir Svet. 

Linnaosa vanem Vladimir Svet vastab elanike küsimustele neljapäeviti ajavahemikul kl 13-14 telefonil 645 7780. Eelnevat registreerimist ei toimu.

Lasnamäe linnaosavalitsusele saab alati oma küsimusi esitada ka e-posti teel aadressil lasnamae@tallinnlv.ee, helistades infolauda 6457700 või kirjutades Facebooki lehele https://www.facebook.com/Lasnamae/.

Laadimine...Laadimine...