Lasnamäe Priisle pargi ehitus jõudis teise etappi

Priisle pargi teise etapiga valmis Lasnamäe elanikele 63 täiendavat parkimiskohta.

Pilt: Lasnamäe LOV

Lasnamäe Priisle pargi ehitus jõudis teise etappi

Priisle pargi teise etapiga valmis Lasnamäe elanikele 63 täiendavat parkimiskohta.

Tänaseks lõpetati Priisle pargi ehitustööd, mille tulemusel valmis 63 kohaline parkla, mis on jaotatud kolmeks parkimisala tsooniks. Täiendavaid parkimiskohti saavad kasutada nii asumi külastajad kui ka piirkonna elanikud. Parklate rajamisega seoses ehitati välja ka juurdepääsuteed ja kaasaegne valgustus ning haljastus.

Priisle pargi projekti kohaselt rajatakse järgmise etapina roheline pargiala. "Kuna Lasnamäel kui kõige suuremas linnaosas on parkimiskohtade puudus probleem, siis otsustati esmalt luua parkimisvõimalused ja alles siis jätkata pargi ehitusega," selgitas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva. Jufereva rõhutas, et Priisle pargi näol on tegemist Lasnamäe linnaosa valitsuse prioriteetse objektiga. "Linnaosa valitsus töötab selle nimel, et võimalikult kiiresti alustada pargi kolmanda etapi ehitusega,"  lisas Jufereva.

Tallinna linna eelarvestrateegia näeb järgmisel aastal ette Priisle pargi III etapi ehitust. Tööde maht täpsustub pärast Tallinna linna 2019.a. eelarve vastuvõtmist. III etapiga valmib multifunktsionaalne park, mille koosseisu kuuluvad hubane aed pinkide ja lamamistoolidega, lava, infostend, lastemänguväljakud, pargis on ettenähtud koht, kuhu talvel püstitatakse jõulupuu ning palju muud. Tulevase Priisle pargi ala on 1,6 hektarit.

Laadimine...Laadimine...