Lasnamäel toimub suur jaanipidu

Teisipäeval, 23. juunil, toimub Lasnamäel suur meeleolukas jaanipidu. Üritus toimub traditsiooniliselt paljudele linnaosaelanikele tuntud Paeväljal (Narva mnt. 150/90).

Pilt: Scanpix

Lasnamäel toimub suur jaanipidu

Teisipäeval, 23. juunil, toimub Lasnamäel suur meeleolukas jaanipidu. Üritus toimub traditsiooniliselt paljudele linnaosaelanikele tuntud Paeväljal (Narva mnt. 150/90).

Lasnamäe jaanipidu 2015 algab kell 20.00 ja kestab kella üheni öösel. Kõiki külalisi, kes tulevad jaanipeole lõbusalt aega veetma ja nautima aasta kõige lühemat ööd, ootab suurepärane meelelahutuslik programm. Kontserdilaval lõbustavad oma kavadega rahvast tuntud lauljad Voldemar Kuslap, Diana Hoprova ja Ervin Lillepea ning pop-rock muusika armastajatele tuntud „Tricky Jay“. 

Lasnamäe linnaosa vanema kohusetäitja Jaanus Riibe sõnul on peo meelelahutus- ja kontserdiprogramm läbi mõeldud nii, et oleks sobiv igas eas inimestele. „Tulge kindlasti kohale nii pere kui ka sõpradega," kutsus Riibe.

Pidulikku meeleolu loob ka traditsioonilise jaanilõkke süütamine. Korraldatakse erinevaid konkursse ning võistlusi, mille võitjad saavad toredaid auhindu Selverilt kui ürituse partnerilt. Lapsi lõbustab Lasnamäe noortekeskus, kes hoolitseb kohapeal vapustavate näomaalingute tegemise eest.

Töötavad mitmed müügitelgid, kust kõik soovijad saavad osta endale traditsioonilist šašlõkki, grill-liha ja muid sobivaid suupisteid ning jooke.

Ürituse toimumiskohale on võimalik mugavalt jõuda nii ühistranspordiga (bussipeatus Paevälja, kus peatuvad bussiliinid 29, 60, 63 ja 65) kui ka autoga, parkides tähistatud parkimisaladel.

Samal päeval, 23. juunil, algusega kell 16.30 kutsub Lasnamäe Linnaosa Valitsus kõiki võidupüha tähistamisele, mis toimub Jüriöö pargis (aadressil Peterburi mnt. 59). 

Peetakse võidupüha kõnesid, üles on rivistatud Vahipataljoni auvahtkond, kõlab rahvuslik muusika, süüdatakse võidutuli ja ürituse lõpus jagatakse kõigile tasuta suppi.

Täpsema informatsiooni antud ürituste kavade ning asukohtade kohta on võimalik leida Lasnamäe Linnaosa Valitsuse veebilehel aadressil www.tallinn.ee/lasnamae

Laadimine...Laadimine...