Lasnamäel toimus traditsiooniline Lasnamäe Minijalgpalli Karikas 2017

Laupäeval, 19.augustil toimus Lasnamäe spordikompleksi staadionil traditsiooniline Lasnamäe Minijalgpalli Karikas 2017. Sündmuse korraldas Lasnamäe Noortekeskus koostöös firmaga Sports Event Management (SEM). Lasnamäe Linnaosa Valitsus toetas karikaturniiri toimumist.

Pilt: Lasnamäe LOV

Karikaturniiril osales 12 meeskonda. Minijalgpalli mängud peetakse poolel väljakul, korraga on ühes võistkonnas platsil 6 väljakumängijat ja väravavaht, kohtumise kestel tehtavate vahetuste arv ei ole piiratud. Vaatamata muutlikule ilmale tuli staadionile palju jalgpallifänne. Turniiri võitis FC MEXICO UNITED. Teisele kohale jäi FC-l JORMA ning võistluses jäi kolmandaks FC WHITE LINERS.

"Turniir oli kaasahaarav. Õnnitleme turniiri võijaid ja täname kõiki osalejaid! Kohtumiseni Lasnamäe Minijalgpalli karikaturniiril järgmisel aastal!" lisas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.