Lasnamäel toimuvad homme heakorrakuu avatalgud

Reedel, 7. aprillil algusega kell 13 toimuvad Lasnamäel Pae pargiga külgneval maa-alal Tallinna kevadise heakorrakuu avatalgud, kus osalevad linnavalitsuse liikmed ja linna töötajad ning oodatud on kõik vabatahtlikud!

Pilt: Albert Truuväärt

Lasnamäel toimuvad homme heakorrakuu avatalgud

Reedel, 7. aprillil algusega kell 13 toimuvad Lasnamäel Pae pargiga külgneval maa-alal Tallinna kevadise heakorrakuu avatalgud, kus osalevad linnavalitsuse liikmed ja linna töötajad ning oodatud on kõik vabatahtlikud!

Kogunemine Paepargi tn 21 juures olevas parklas 7. aprillil kell 12.30 kuni 13.00. Avatalgud korraldab Lasnamäe linnaosa valitsus koostöös Tallinna Keskkonnaametiga. Talgulistele pakutakse talgusuppi.

Abilinnapea Arvo Sarapuu sõnul korraldatakse Tallinnas kevadist heakorrakuud, mille eesmärk on jätkuvalt lüüa linn läikima ning korrastada oma koduümbrust, juba 26. korda. "Tegemist on pikemaajalise omavalitsuse keskkonnakampaaniaga, kus löövad kaasa asutused, ettevõtted, asumiseltsid, korteriühistud ning koolinoored," ütles Sarapuu ja lisas, et nagu igal aastal on oodatud kõik, kes tahavad puhtama kodulinna heaks midagi ka oma kätega ära teha! Tänavune traditsiooniline heakorrakuu toimub kestab kuni 13. maini.

Lasnamäe Linnaosa on saanud teateid omavolilistest prügilatest ja saastatud kohtadest. Linnaosavalitsus on võtnud arvesse kõiki vihjeid.

Heakorrakuu üritustel löövad kaasa ka noored skautide ühingust Siil.

Heakorrakuu raames korrastab Lasnamäe Linnaosa Valitsus eelarvelistest vahenditest järgmised kohad:

· Valge tn tühermaa
· Turba tn ääres
· Sõstramäe tn ääres
· Betooni tn lõpp
· Silluse tn lõpp
· Vesse tn ääres
· Maa-ala asukohaga Peterbuti tee 24 
· Liikuri tn tühermaa
· Punane tn 68 tee ääres
· Maa-ala asukohaga Ümera tn 30A

Eelpool nimetatud kohtadest viiakse ära vanad rehvid, vana mööbel ning segapraht.

Heakorrakuu ametlik algus on 7. aprillil alguseg kl 13 Pae pargiga külgneval tühermaal. Talgutel osalevad linnavalitsuse liikmed, ametite ning linnaosa töötajad. Lisaks oodatakse piirkonnas olevate KÜ-te inimesi ja kõiki vabatahtlikke. Kogunemine Paepargi tn 21 juures olevas parklas kell 12.30-13.00.

Talgutele registreeruda ja täiendavat infot heakorrakuu kohta saab Lasnamäe Linnaosa Valitsuse heakorra ja haljastuse vanemspetsialisti käest e-postilt Kristjan.Jarv@tallinnlv.ee või telefonilt 645 7703. Lasnamäe Linnaosa Valitsus on valmis talgulisi toetama ja võimaluste piires aitama

Iga elanik saab anda kampaaniasse oma panuse ja seega kutsub Lasnamäe linnaosa valitsus 6. mail kõiki huvilisi ja soovijaid osa võtma Pirita maastikukaitseala koristustalgutest. Üritus algab kell 11 Priisle tänava ja Hooldekodu tee ristil. Peale talgutöid saavad talgulised nautida tasuta sooja suppi. Registreeri end talgutele SIIN.

"Loodame väga, et nii lasnamäelased kui ka teiste linnaosade elanikud leiavad võimaluse osaleda tulevastel heakorrakuu üritustel. See igaaastane kevadine kampaania ühendab ülla eesmärgi nimel tuhandeid inimesi. Iga väike panus võib mõjutada kogu lõpptulemust ning kõike seda, me teeme ainult ühe väga tähtsa eesmärgi nimel – meie kauni linna puhtana hoidmiseks," ütles Lasnamäe linnaosa vanem Maria Juifereva

Laadimine...Laadimine...