8 kommentaari

piir kinni

Vasta kommentaarile

Euroopa peab koheselt võtma oma piiri kontrolli alla ja siis klaarima sissetungijatega mingit nn mõistust neil prüsselistidest globalistidel kah on? Piirivalve loomine ja piir kinni Kindlus Euroopa.

lisna

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/2016-aastal-uritasid-islamiterroristid-pariisi-jumalaemakirikut-ohata/

villand mikronist makronist

Vasta kommentaarile

Vaadates juutjuubi tundub Pariisis mikronist makronist villand selline meite kohta mõneti teine tänavapilt eestlased ikka väga tagasihoidlikud lausa kombekad vahest liialt...Veri teine käitumismuster teine ja tänavakultuur prantsmanni ja Pariisi värk. Igati tasub Pariisi tänavapilti jälgida lauapäevasel päeval kui viitsimist netis.

kristlik Põhja-Aafrikka

Vasta kommentaarile

Päramine aeg Prantsusmaal ja kogu Euroopal ärgata ja taastada kristlik Põhja-Aafrikka elik vana hea rekonkista. Miks mitte alustada Jumalaema kirikuga Alžiiris Jumalaema kirik Aafrikas? Imperaator Emmanuel Aafrikka kristlikku Aafrikka aitab semmist neegermeeste ja benalladega.

uurimine käib

Vasta kommentaarile

WWW-d lapates tundub uuritakse tulekahju kompetentsete organite poolt. Mitmed süütamised Prantsusmaal toimunud ja vandaalitsemist.

kord majja

Vasta kommentaarile

Kord majja koheselt Pariisis, Prantsusmaal ja Euroopas. Kui mikronist macron ei saa hakkama las siis Brigitte asub klaarima või kutsub Marie! Ei või suudeta remontööd korraldada aitab semmist neegermeeste ja benalladega.

ajalugu

Vasta kommentaarile

Kristus oli dissidendist rabi, kelle rabidest koosnenud sünedron surma mõistis.

lar1nm1kh

Vasta kommentaarile

Elektrienergia eest saate tasuda 40% vähem, ilma et petad ja seadust rikkumata! Soovitan kõigil seda artiklit lugeda - http://most.tk/elektrienergia Ma olen seda kasutanud alates detsembrist ja tegelikult peaaegu kaks korda!

Laadimine...Laadimine...