Leedulane tabati sadamas Norrast varastatud autoga

Piirivalve tabas Tallinna sadamas varastatud autoga Leedu kodaniku. Masina kontrollimisel selgus, et sõiduk on varastatud Norra Kuningriigist. 

Pilt: Scanpix

Leedulane tabati sadamas Norrast varastatud autoga

Piirivalve tabas Tallinna sadamas varastatud autoga Leedu kodaniku. Masina kontrollimisel selgus, et sõiduk on varastatud Norra Kuningriigist. 

Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 103 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli 1 avaliku korra raske rikkumine ja 47 varavastast kuritegu, sealhulgas 43 vargust (5 eluruumidest, 6 sõidukitest) ning 3 sõidukivargust või omavolilist kasutamist.

Registreeriti 1 inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada 1 inimene. Tabati 19 alkoholijoobes ja 2 narkojoobes sõidukijuhti . Väärtegusid registreeriti 369. Piirilt väljastati 7 sisenemiskeeldu ja registreeriti 1 Schengeni viisaeeskirja rikkumine ning 1 piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

15. septembril teatati, et Kopli tänava korteris löödi peretüli käigus 57-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 58-aastase naise.

15. septembril teatati, et K. Kärberi tänava kaupluses löödi 31-aastast meest. Lööja on politseile teada.

15. septembril teatati, et Arnika tänava hoovis tekitati füüsilist valu 31-aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 29-aastase mehe.

 

Vargused

15. septembril teatati, et Kadaka puiestee toitlustusasutuses varastati avaldajalt sularaha. Vargusega tekitatud kahju on 1250 eurot.

15. septembril teatati, et Telliskivi tänava asutusest varastati seif sularahaga. Vargusega tekitatud kahju on 3500 eurot.

15. septembril teatati, et Tulika tänaval pargitud sõiduautosse murti sisse ja varastati rahakott, sülearvuti ning tahvelarvuti. Vargusega tekitatud kahju 1042 eurot.

 

Harjumaa

Vargused

15. septembril teatati, et Keila linnas Piiri tänaval kaotas avaldaja oma rahakoti, millega oli hiljem pangaautomaadist raha välja võetud. Vargusega tekitatud kahju on 205 eurot.

15. septembril teatati, et Kiili vallas Vaela teel pargitud sõidukist varastati kütust. Kahju on täpsustamisel.

15. septembril teatati, et Harku vallas Suurupi külas Tempo tee hoovist varastati muruniiduk. Kahju on 1500 eurot.

15. septembril teatati, et Saue vallas Hüüru küla territooriumilt varastati konstruktsioonielemendid, veetorustikud ja elektrikaabel. Vargusega tekitatud kahju on vähemalt 3000 eurot.

 

Juhtum piiril

15. septembril kontrollis Tallinna piiripunkti ametnik Kappelskärist laevaga Paldiski Põhjasadamasse saabunud Leedu Vabariigi numbrimärkidega sõidukit BMW, mida juhtis 1992. aastal sündinud Leedu Vabariigi kodanik. Mehel puudus mootorsõiduki juhtimisõigus ja talle määrati rahatrahv summas 200 eurot.

Sõiduki täiendavas kontrollis avastati, et esitatud sõiduki registreerimistunnistusel olev tehasetähis ei vasta sõidukil olevaga. Kontrollimisel selgus, et sõiduk on varastatud Norra Kuningriigist. Tallinna kordoni toimkond toimetas isiku uurija juurde ja sõiduk paigutati Lääne-Harju politseijaoskonna parklasse.

Laadimine...Laadimine...