LHV avas esmaspäeval pangaautomaadivõrgustiku

LHV Pank avas alates esmaspäevast pangaautomaadisvõrgustiku; plaanitud 10 automaadist üheksa paikneb Tallinnas ja üks Tartus.

Pilt: Scanpix

LHV avas esmaspäeval pangaautomaadivõrgustiku

LHV Pank avas alates esmaspäevast pangaautomaadisvõrgustiku; plaanitud 10 automaadist üheksa paikneb Tallinnas ja üks Tartus.

"Ja avasime oma esimese sularahaautomaadi meie Tallinna kontoris. Esimene kasutaja on LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu, kelle tegevus sai hästi dokumenteeritud. Järgmine avamine on Tallinna Kaubamajas," teatas LHV sotsiaalmeedia vahendusel, vahendas BNS.

Kilu ütles esmaspäevasel pressiüritusel, et aasta lõpuni kavatseb pank tegutseda 10 pangaautomaadiga. Seejärel vaadatakse kas võib olla on vaja midagi ümber tõsta, juurde panna, kuskilt ära võtta, lisas ta.

"Kaardimaksete vastuvõtmine ja pangaautomaadid on need teenused, millega me püüame uusi kliente võita," sõnas Kilu. Kuna mitmed Skandinaavia pangad on Eesti turul oma teenuseid kokku tõmmanud ja isegi lõpetanud, näeb LHV Kilu sõnul selles enda jaoks uusi kasvuvõimalusi.

Hetkel on LHV Pangal tema sõnul 70 000 klienti, kellest 55 000 on eraisikud ja 15 000 väikese ja keskmise suurusega ettevõtted.

Kuna LHV Panga eesmärgiks on Kilu sõnul jääda sularahavabade ja väikese kontorite arvuga pangaks ning sularaha kontolepaneku teenust näiteks pangaautomaatide ristkasutussüsteemis ei olegi, viiski see oma automaatide võrgustiku rajamiseni.

LHV automaadid asuvad Tallinnas LHV kliendikontoris, Tallinna Kaubamajas, Stockmannis, Solaris Keskuses, Kristiine Keskuses, Ülemiste keskuses, Pirita Selveris, Järve Selveris, Rocca al Mare Kaubanduskeskuses ja Tartus Tartu Kaubamajas. LHV automaatides on muuhulgas võimalik raha sisse ja välja maksta.

LHV Group teenis esimesel poolaastal 8,1 miljonit eurot kasumit; pank teenis sellest 5,6 miljonit eurot, varahaldus 2,4 miljonit eurot ja Leedu äriüksus 400 000 eurot.

Laadimine...Laadimine...