Liisi kaubamärki kasutavast Koduliisingust saab pank

Holm Banki juht Indrek Julge rääkis, et pank jätkab kõigi Liisi kaubamärgi all tegutsevate toodete pakkumist. Need on eeskätt järelmaks, väikelaen ja krediitkaart. "Uute toodetena toome turule hoiused ja lisaks veel mitmeid lahendusi väikeettevõtetele."

Pilt: Holm Bank. Fotol vasakult Holm Bank AS-i omanik Arne Veske, juhatuse esimees Indrek Julge ja nõukogu esimees Kaido Veske.

Liisi kaubamärki kasutavast Koduliisingust saab pank

Toimetaja: Moonika Tuul

Holm Banki juht Indrek Julge rääkis, et pank jätkab kõigi Liisi kaubamärgi all tegutsevate toodete pakkumist. Need on eeskätt järelmaks, väikelaen ja krediitkaart. "Uute toodetena toome turule hoiused ja lisaks veel mitmeid lahendusi väikeettevõtetele."

Liisi kaubamärki kasutav AS Koduliising sai finantsinspektsioonilt krediidiasutuse tegevusloa ning võtab kasutusele uue ärinime Holm Pank.

Finantsinspektsioon andis kolmapäeval AS-ile Koduliising üle Euroopa Keskpanga väljastatud krediidiasutuse tegevusloa, kinnitas inspektsiooni kommunikatsioonijuht Livia Vosman BNS-ile.

Äriühingu uueks nimeks krediidiasutusena saab Holm Bank AS, kinnitas uus pank enda kodulehel. Holm Bank AS-is omavad olulist osalust Liisi Valdus OÜ ja Arne Veske.

"Oleme tegutsenud Haapsalus 23 aastat ja katnud sealt kogu Eesti. Meil on 1100 partnerit enam kui 2000 müügikohaga. Oleme neile senise koostöö eest tänulikud ja pakume nüüd veelgi laiemaid võimalusi. Suur tänu kõigile meie 350 000 kliendile. Ka teie jaoks on tulemas palju uut," ütles pressiteate vahendusel Holm Bank AS-i omanik Arne Veske pressiteate vahendusel.

Holm Banki juht Indrek Julge rääkis, et pank jätkab kõigi Liisi kaubamärgi all tegutsevate toodete pakkumist. Need on eeskätt järelmaks, väikelaen ja krediitkaart. "Uute toodetena toome turule hoiused ja lisaks veel mitmeid lahendusi väikeettevõtetele," rääkis Julge.

Võimalus kaasata hoiuseid aitab ettevõttel kiiremini realiseerida oma kasvuplaane, lisas Holm. Eesti panganduse kõrge tehnoloogiline tase annab uuele pangale head eeldused laienemiseks teistesse Euroopa riikidesse.

Krediidiasutuse tegevusluba annab õiguse avalikkuselt kaasata hoiuseid ja muid tagasimaksmisele kuuluvaid rahalisi vahendeid. Klientide hoiustele rakendub Eesti hoiuste tagamise skeem.

Holm Bank AS-i juhatuse esimees on Indrek Julge ning juhatuse liikmed Arne Veske ja Kerstin Loss. Nõukogu esimees on Kaido Veske ja nõukogu liikmed Kelly Veske, Reimo Hammerberg, Ruslan Mahhov ning Pärt Kivaste.

Panga nõukogu esimees Kaido Veske rääkis, et Holm Bank on pereettevõte. "Seda juhtis pikka aega Arne Veske. Alates 2012. aastast vastutas arengu eest minu õde Kelly Veske. Perekesksus võimaldab ellu viia rahulikumat ja pikaajalisemat strateegilist plaani," ütles ta.

Alates euroala ühtse pangandusjärelevalve loomisest 2014. aastal kuulub krediidiasutustele tegevuslubade väljastamine ja nende tühistamine ning pankades olulise osaluse omandamiseks nõusoleku andmine Euroopa Keskpanga ülesannete hulka. Eesti puhul teostab Euroopa Keskpank vastavad menetlused koostöös finantsinspektsiooniga.

Laadimine...Laadimine...