Loomaaias saab emadepäeval meisterdada ja loenguid kuulata

Loomaaias saab pühapäeval kodu kujundama ning ohutumaid kosmeetika- ja kodukeemiatooteid valima õppida.

Pilt: Scanpix

Loomaaias saab emadepäeval meisterdada ja loenguid kuulata

Loomaaias saab pühapäeval kodu kujundama ning ohutumaid kosmeetika- ja kodukeemiatooteid valima õppida.

10. mail korraldab Tallinna loomaaed loenguid ja töötubasid. Osavõtt on tasuta, kuid igal osalejal on vaja täita individuaalne registreerimisankeet, lisateavet saab tel 5343 0990.

Emadepäev algab loomaaia keskkonnahariduskeskuses (Ehitajate tee 150) 10. mail kell 11, kui auditooriumi esimene loeng õpetab ohutumaid kosmeetika- ja kodukeemiatooteid valima. Teises loengus annab Anna Lutter ideid taaskasutuseks ja omanäolise kodu loomiseks, ning kolmandas jagab Nutrimedi toitumisnõustaja Erle Jõema nõuandeid tervislikuks ja maitsvaks toiduvalikuks.

Kella 12.30-14 saavad huvilised osaleda mitmetes töötubades, kus igaühes ruumi kahekümnele inimesele. Taaskasutuse töötoas õpitakse Anna Lutteri juhendamisel kasutama teise ringi materjale ning luuakse isetehtud tarbeesemeid taaskasutatavatest materjalidest.

Keraamika töötoas voolitakse Kärdik Keraamika abiga savist kui heast ja keskkonnasõbralikust materjalist vaas emale. Mahekosmeetika töötoas õpitakse selgeks kreemivalmistamise tehnoloogia ning tehakse ise kehakreemi, töid juhendab Harmoonikum. Töötoas saab ka teada, milliseid looduslikke kosmeetikume võib leida köögikapist ning milliseid ürte, õlisid, meetooteid ja eeterlikke õlisid võiks tunda ja kasutada.

Tervisliku toiduvalmistamise töötoas valmib Nutrimedi toitumisnõustajate Külli Holstingu ja Erle Jõema abiga kevadist väge andev smuuti ja värviküllane maitsev salat. Lisaks saadakse kaasa valik smuuti- ja salatiretsepte.

Laadimine...Laadimine...