Massiüritused piiravad mitmel pool liiklust

Rahvaüritused muudavad pühapäeval mitmes Eesti paigas liikluskorraldust, mistõttu tuleb autojuhtudel arvestada täiendava ajakuluga.

Pilt: Scanpix

Massiüritused piiravad mitmel pool liiklust

Rahvaüritused muudavad pühapäeval mitmes Eesti paigas liikluskorraldust, mistõttu tuleb autojuhtudel arvestada täiendava ajakuluga.

Maanteeinfo keskuse teatel piirab Tartumaal Tartu-Räpina maanteel liiklust Mellistes toimuv laat.

Võrumaal Puurina-Lüllemäe-Litsmetsa maanteel Kaikas ja Haabsaare-Saru maanteel Haabsaares ning Ähijärvel reguleeritakse jalgrattavõistluse tõttu liiklust kella 12-17.

Spordivõistluse toimumiseks kehtestatakse kiiruspiirangud ka Tartumaal Lohkva-Kabina-Vanamõisa maanteel Kabinas. Samuti on piiratud sõidukite parkimist Kabina karjääri ujumiskoha juures.

Valgamaal kella 10.30-17 toimuva TriSmile Triathloni tõttu suletakse liiklus Pühajärve maanteel Varikmäe-Tsõõriknurme lõigul. Ümbersõit toimub Nüpli-Sulaoja, Pühajärve ja Kolga tee kaudu.

Kiirusepiirangutega tuleb autojuhtidel arvestada Tatra-Otepää-Sangaste maanteel Nüpli-Risttee lõigul ja Otepää-Nüpli-Sihva maanteel Nüplis. Otepää-Kääriku-Kurevere maantee Pühajärve-Sihva lõigul kehtivad samuti kiiruspiirangud ning ligi 3-kilomeetrisel teeosal ei tohi ka kummalgi pool teed peatuda ega parkida. Liiklust korraldavad reguleerijad.

Alates teisipäevast kuni 15 augustini on silla remonttöödeks liiklusele suletud Taadikvere ja Eistvere sillad, mis asuvad Järva maakonnas Imavere-Viljandi-Karksi-Nuia maanteel. Sõiduautod saavad ümber sõita Imavere-Mägisalu-Pilistvere-Kurla kaudu, mis pikendab teekonda 8 kilomeetri võrra. Veokitele on ümbersõit korraldatud Järevere-Põltsamaa-Võhma kaudu, mis pikendab teekonda 22 kilomeetri võrra.

Laadimine...Laadimine...