Maxima katsetab elektroonilisi hinnasilte ja ostupulte

Maxima katsetab kolmes kaupluses elektroonilisi hinnasilte, aasta lõpus on kavas võtta kasutusele ka ostupuldid.

Pilt: Albert Truuväärt

Maxima katsetab elektroonilisi hinnasilte ja ostupulte

Toimetaja: Toomas Raag

Maxima katsetab kolmes kaupluses elektroonilisi hinnasilte, aasta lõpus on kavas võtta kasutusele ka ostupuldid.

Õismäe tee 46 kaupluses on elektroonilised hinnasildid kasutusel reedest.

"Alustame puuviljadest ja juurviljadest ehk toodetest, millel hinnad sageli vahetuvad," ütles Maxima Eesti tegevjuht Marko Põder BNS-le.

Ta lisas, et kui testimine õnnestub ja tehniliselt sujub, siis saab Õismäe tee poes olema kuni 10 000 elektroonilist hinnasilti.

Teised kauplused, kus Maxima elektroonilised hinnasildid kasutusele võtab, on Haaberstis Ehitajate teel asuv hüpermarket ja Lasnamäel Pae tänaval asuv kodukauplus. Poed saavad vastavalt suurusele 5000 kuni 10 000 elektroonilist hinnasilti.

"Digilahendusega saame minimeerida hinnasiltidega seonduvaid eksimusi ja muuta selliselt elu mugavamaks nii poe personalile kui meie klientidele," kommenteeris Põder.

Põder ütles, et järgmisena on plaanis alustada kauplustesse iseteeninduspultide lisamist.

"Leedus on meie kolleegid ühes kaupluses pilootprojektiga alustanud ja hetkel tegeleme juba praegu olemasoleva lahenduse tehnilise testimisega ka Eestis. Aasta lõpuks plaanime pilootprojektiga alustada juba valitud kauplustes ehk siis usutavasti saame käesoleva aasta lõpus klientide heaks ka iseteeninduspuldid käiku panna," ütles Maxima Eesti tegevjuht.

Ka Rimi teatas eelmisel kuul, et testib Lasnamäe Centrumi kosmeetika- ning puu- ja juurviljaosakonnas elektroonilisi hinnasilte ning võttis Mustamäe Sõpruse hüpermarketis 4. juunist kasutusele ostupuldid.

Laadimine...Laadimine...