4 kommentaari

stagnast villand

Vasta kommentaarile

Tulge ometi mõistusele 17 pikka-aastat ühe erakonna võimu ei ole loomulik vähemalt Lääne esindusdemokraatia vaatevinklist. Kogu meedia tegelt paari omaniku käes ja kas tõesti kellegi arvates omanik midagi meedia sisu puhul ei määra? Ja tasakaalustama pandud avalik-õiguslik ERR saab tegelt suunised käsulauad kellelt ikka pikki-aastaid võimul olnud tegelastelt. Tavaline klassikaline breežnevlik stagna sobivalt eurokastmes. Kuid järsku vaja Eestis hoopis suunatud demokraatiat või lausa rahvademokraatiat või kuda? Teab keegi?

nonii

Vasta kommentaarile

Räägime ka kuidas tekkis ERRi õige maailmavaade. Virkko ei julge seda öelda. Siis kui ERRi
juhtisid Raag ja Allikmaa. Kui keskfraktsioon juhtis linna ja riiki valitses reffid. Ning linnapea
Savisaar julges väljendada teistsuguseid vaateid, kui liberaal-demokraatlike peavoolu vaateid.
Ja ERR ning peavoolumeedia hakkasid kollektiivselt Savisaart ründama ja demoniseerima.
Ning sellest alates läksid ajakirjanikud õhku täis. Neil oli lubatud ja soositud linnapea mõnitamine.
Selles olid osalised kõik suured tegijad -ERR, Kuku, Postimees, Delfi, Päevaleht ja kogu Luige -
Soonvaldi jooksupoisid. Sellest saati tunnevad need nn. ajakirjanikud ennast "tegijatena".
Kutsun ka teisi inimesi lõpetama selliste peavoolu ajakirjanduse tellimuse, mis Luigele ja Soonvaldile raha sisse toob.

malle

Vasta kommentaarile

See dressipluusis naine kahjustas nii vaba sõna, valitsuse kui kogu Eesti demokraatia mainet. Väga läbimõtlemata ja rumal käik tema poolt. Pealegi ei kuule, et ükski "vaba meedia" esindaja oleks saanud presidendiga intervjuud tegema. Nii nadi on see vaba meedia. Ja president ei räägi oma rahvaga - kas vaikimine ongi see sinu uus sõnavabadus, president! Või hakkame nüüdsest kõik dressipluuside abil suhtlema?

mait

Vasta kommentaarile

Sõna pole olnud ammu vaba Eestis - praegu läheb asi paremaks, aastaid said sõna eelkõige Reformierakonna liimed ja meelsed(ERR, Postimees, Delfi), EKRE ja ka Keskerakond ning Rohelised olid marginaalsed või elimineeriti meediast üldse ja eelkõige leiti ülse negatiivne nende kohta. Eriti massiivselt olid reffidemeedia ajastul esindatud kapitalistlikud ja suurkorporatisoonide huvid, mis muudeti lausa ühiskonna toimimise alustaladeks. Eesti meedia pole olnud viimased vaba ja inimesed sellest vöördunud. Mis puutub presidenti, siis mina usaldan praegust valitsust, president seda ei tee. Seega sain ma PRESIDENIVABAKS! Siinkohal üleskutse - Eesti presidendivabaks, sest me oleme sellest institutsioonist välja kasvanud. Eesti kui edumeelne e´-riik võiks olla maailmas pioneeriks ja kaotada president. Kaljulaid sobiks selleks viimaseks punktiks suurepäraselt - selline vaikne tähenduse degredeerumine!

Laadimine...Laadimine...