Merivälja lasteaed sai uue direktori

"Maire Reest on haridusvaldkonna tippjuht, kes tunneb oma ala läbi ja lõhki. Tal on töökogemusi nii lasteaedadest kui ka koolidest – ta on töötanud kasvaja, õpetaja ja koolijuhina. Samuti on ta olnud koolitaja ja mitme projekti eestvedaja," sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Pilt: Pirita LOV
Haridus

Merivälja lasteaed sai uue direktori

Toimetaja: Toomas Raag

Tallinna Linnavalitsuse istungil kinnitati Merivälja lasteaia uueks direktoriks Maire Reest.

"Maire Reest on haridusvaldkonna tippjuht, kes tunneb oma ala läbi ja lõhki. Tal on töökogemusi nii lasteaedadest kui ka koolidest – ta on töötanud kasvaja, õpetaja ja koolijuhina. Samuti on ta olnud koolitaja ja mitme projekti eestvedaja," sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. "Usun, et Merivälja lasteaed saab väga hea juhi ja lasteaias jätkub positiivne areng," lisas linnaosa vanem.

Maire Reest on lõpetanud Tallinna Ülikooli käsitöö ja kodunduse aineõpetaja magistriõppe cum laude.

Maire Reest on töötanud lasteaia kasvatajana, ettevõtjana ja pikka aega pedagoogina. Oma karjääri alustas ta lasteaiakasvatajana, töötades selles ametis seitse aastat. Olles kaksteist aastat Iisaku Gümnaasiumis õpetaja ja õppealajuhataja arendas ta erivajadustega lastele suunatud vajaduspõhiseid tegevusi ja õpet. Samuti on ta pikka aega töötanud Haridus- ja Teadusministeeriumi alluvuses – nii riigikoolide koolikorralduse osakonna peaspetsialistina kui ka erikoolide arendamise ja juhtimisega.

Maire Reest on töötanud Kaagvere erikooli direktorina ja tema käe all muutus seal palju: valmis uus õppe- ja elukompleks ning algas kooli jõuline arendustegevus ja toimus sisuline muutus. Kui asutati Tapa erikooli, Kaagvere erikooli ja Vastseliina internaatkooli baasil Maarjamaa Hariduskolleegium, jätkas Reest tööd selle direktorina. Maire Reest on pidanud oma südameasjaks edendada Eestis erivajadusega laste heaks tehtavat tööd ning muuta ühiskonna suhtumist abivajavatesse lastesse. See temaatika on olnud tema fookuses ka koolitaja ja ettevõtjana.

Tänasest on Maire Reest Merivälja lasteaia juht. "Ootan uues ametis ladusat koostööd laste, lastevanemate, kolleegide ja tööandjaga," sõnas Reest.

Maire Reesti hobi on käsitöö, eriti õmblemine ja disain. Ta on kolme lapse ema ja tal on kolm lapselast.

Laadimine...Laadimine...