6 kommentaari

X

Vasta kommentaarile

Meil võiks olla Silver Meikari ja Hannes Veskimäe nimelised tervistavad joogid, mis puhastavad joojaid reformierakonna 17 aastasest valede seedimisest. Kaks julget inimest, kes üritasid paljastada reformierakonna valitsemise ajal toimunud valesid. Tundub, et meedia on valdavalt ikka reformierakonna hirmuvalitsuse all, et ei julgeta, ei söandata avaldada selle ajastu tõelist pankade kiskjalikku olemust. Milles asi.? "Vabariigi vaenlased" peaks olema üks kohustuslikust kirjandusest. Kaua vale toimib küll?

Annuška ja Borja

Vasta kommentaarile

Vast parim lahendus on Duritskaja allee ja Borja väljaku ühitamine näituseks Viimsit ja Tallinna ühendama sisuliselt juudi ja eesti rahva vääramatu ühtsuse demonstratsioon. Mis muud kui töhe tubli Eerik-Niiles ja klaarib õudsa Mordoriga vähemalt puht memoriaalselt. Duritskaja allee ja Borja väljak igati respektaabel lahendus kõik rahul.

Hoia hoia

Vasta kommentaarile

Nojah eks see võõraste sulgedega ehtimine näitab selgemat keel kõikvõimsa,veel oma võimu näitava e-erakonna hoiakute kallutatust.

ei piisa Tallinnast ka Viimsi

Vasta kommentaarile

Kuid Anna Duritskaja allee või siis vähemalt puiestee Viimsis kas tubli Eerik-Niiles Borja viimase passiooni peale ei mõtle? Seega kindlasti tuleb nimetada allee või vähemalt puiestee preilna Duritskaja auks kas mitte? Seega Borja väljakust jääb lihtsalt väheks on ju tubli Eerik-Niiles Duritskaja allee Viimsi. Duritskaja allee ja Borja väljak miskit juba kujuneb puht memoriaalselt siis.

Vello

Vasta kommentaarile

Mis f... pistmist on sel tegelasel Eesti või Tallinaga, kui meil isegi oma suure liitlase Hillary Clintoni väljakut pole, kes vähemalt kuulu järgi end omal ajal Tallinnas vene viinast täis olla joonud! Või on kohalike reformierakondlaste arvates elu Tallinnas ilma nendeta juba sedavõrd heaks muutunud, et neil millegi tõsisema ja põletavamaga enam tegeleda polegi?

Igale Borjale loomulikult

Vasta kommentaarile

Kas mitte mitte kõik kolm Borjat ei vääri väljakut Tallinnas miks mitte Lasnal näituseks kui Vanalinn mingil põhjusel ei sobi. Esmalt loomulikult tsaar Boriss elik Borja nr 1, siis tõeline Suur Boriss siis Berezovski elik Borja nr 2 ja need hunnitud reisud Tšetšenjamaal ja väiksemat sorti Borja nr 3 Nemtsovi Borja parajasti pärijad jagelemas miljardipäranduse üle. Oleks loomulikum kui kõik kolm tublit tegijat Borjat saavad oma väljaku kõik rahul ju? Ikkagi oma 200 miljardit kanaliseeriti Venest Londongradi ja kust kaudu teab keegi? Memoriaalselt igati oluline märkimisväärne asjalik ettepanek Eerik-Niileselt kohe kolm Borjat Lasnale tõelised tegijad ja raha kust kaudu on ju oluline? Suure raha liikumine vajab loomulikult jäädvustamist selles ju
Niiles-Eerikul igati õigus. Kolmale Borjale väljak Tallinna.

Laadimine...Laadimine...