Mustamäe tähistab linnaosa päeva koos Patuse Poolega

Esmakordselt on üritusel kaks tänavat, töötänav ja toidutänav. Lisaks erinevatele muusikalistele meelelahutustele teeb katseid Teater Teaduses.

Pilt: Scanpix

Mustamäe tähistab linnaosa päeva koos Patuse Poolega

Toimetaja: Sandra Lepik

Esmakordselt on üritusel kaks tänavat, töötänav ja toidutänav. Lisaks erinevatele muusikalistele meelelahutustele teeb katseid Teater Teaduses.

Homme, 15. septembril kell 11–19 toimub Männi pargis traditsiooniline koguperepäev, millega tänavu tähistatakse ka Mustamäe linnaosaks nimetamise veerandsajandit.

Männi pargis on üleval erinevad atraktsioonid, toimub Selveri Lastejooks ja Mustamäe Kange 2018 valimine, saab näha koduloomade näitust, imposantse kavaga esineb rahvuskultuuride ühendus Lüüra, saab nautida mustlasmuusikat, tatari, moldova, valgevene jpt kultuuriseltside loomingut, on demoprogramm Eesti Taekwondo Liidult, erinevaid katseid teeb ja näitab Teater Teaduses, suursponsor Premia poolt on peolistele tasuta jäätis.

Tegevust jätkub kogu päevaks ja kogu perele, päeva lõpetuseks astuvad kell 18 lavale karismaatilised Sünne Valtri ja Edvin Petrov ehk ansambel Patune Pool.

"Esmakordselt on tänavusel Mustamäe päeval kaks põnevat tänavat," räägib linnaosa vanem Lauri Laats, "esiteks töötänav, kus oma firmasid tutvustavad Circle K Eesti AS, Securitas, Omniva, Eesti Post, Tallinna vangla, Päästeamet jpt ning kus nii mõnigi töö võib hea õnne korral leida just õige tegija. Ja teiseks tõenäoliselt väga populaarseks kujunev toidutänav, kus saab maitsta korea, osseedi jpm rahvusköökidest pärit hõrgutisi. Selveri rohkete auhindadega lastejooks pakub kindlasti lusti pere pisematele, Mustamäe rammumehe või -naise (Mustamäe Kange 2018) valimine aga tekitab elevust täiskasvanute hulgas."

"Mustamäe Linnaosa Valitsuse ja Spordiklubi Altis koostöö Mustamäe päeva korraldamisel on kestnud kümme aastat ja kandnud head vilja. Tänavuse Mustamäe päevaga tähistame üksiti ka Mustamäe linnaosaks nimetamise veerandsajandit, mida sai peoga küll tähistatud ka kevadel, 16. aprillil – kes peole jõudsid, ehk mäletavad. Aga rõõmu, lusti, muusikat ja mängu võiks ilmselt meie kõigi elus rohkemgi olla, nii et – olete homme kõik oodatud Männi parki, veedame selle toreda päeva koos!"   

Laadimine...Laadimine...