Nädalavahetusel hammustati, kakeldi ja varastati

28.-30. augustini registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 157 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 1 raskete tervisekahjustuste tekitamine, 6 avaliku korra rasket rikkumist ja 76 varavastast kuritegu, millest vargusi oli 65 (eluruumidest 11 ja sõidukitest 8).

Pilt: Scanpix

Nädalavahetusel hammustati, kakeldi ja varastati

28.-30. augustini registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 157 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 1 raskete tervisekahjustuste tekitamine, 6 avaliku korra rasket rikkumist ja 76 varavastast kuritegu, millest vargusi oli 65 (eluruumidest 11 ja sõidukitest 8).

Sõidukivargusi ja omavolilisi kasutamisi oli 2. Registreeriti 17 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus 1 ja sai vigastada 43 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 55, narkojoobes sõidukijuhte 1. Väärtegusid registreeriti 657. Möödunud nädala jooksul registreeriti euro võltsimisega seotud kuritegusid 7.

Piiril väljastati 6 sisenemiskeeldu, Eestist saadeti välja 5 inimest, registreeriti 4 Schengeni viisaeeskirja rikkumist ja 1 riigipiiri ebaseaduslik ületamine.

 

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

 

Avaliku korra rikkumine

28. augustil teatati, et Kesklinnas Mere puiesteel tekitati kehavigastusi 37-aastasele mehele, 26-aastasele mehele ja 23-aastasele mehele. Kahtlustatav peeti kinni.

 

Kehalised väärkohtlemised

29. augustil teatati, et Kesklinnas Suur-Karja tänaval hammustati 20-aastast meest.

 

29. augustil teatati, et Lauluväljakul tekitas 34-aastane mees kehavigastusi 32-aastasele mehele ja 26-aastasele naisele. Kahtlustatav peeti kinni.

 

29. augustil teatati, et Lasnamäel Punasel tänaval asuva maja korteris tekitas 28-aastane mees kehavigastusi 30-aastasele naisele. Kahtlustatav peeti kinni.

 

29. augustil teatati, et Lasnamäel Meeliku tänaval asuva maja korteris tekitas 53-aastane mees kehavigastusi 59-aastasele naisele.

                                                                                     

29. augustil teatati, et Põhja-Tallinnas Tööstuse tänaval asuva maja korteris lõi 37-aastane mees 43-aastast meest. Kahtlustatav peeti kinni.

 

30. augustil teatati, et Lasnamäel Killustiku tänaval asuva maja korteris tekitas 48-aastane mees kehavigastusi 45-aastasele naisele. Kahtlustatav peeti kinni.

 

30. augustil teatati, et Haaberstis Järveotsa teel asuva maja korteris lõi 50-aastane mees 54-aastast naist. Kahtlustatav peeti kinni.

 

Vargused

29. augustil teatati, et Põhja-Tallinnas Põhja puiesteel seisnud autost varastati sülearvuti, netipulk ja rahakott. Kahju on 1100 eurot.

 

30. augustil teatati, et Haaberstis Õismäe teel seisnud autost varastati tööriistu. Kahju on 1500 eurot.

 

Harjumaa

 

Kehalised väärkohtlemised

28. augustil teatati, et Jõelähtme vallas Liivamäe külas tekitas 27-aastane mees kehavigastusi tuttavale 23-aastasele naisele.

 

28. augustil teatati, et Loksa linnas Rohuaia tänaval asuvas majas tekitas 22-aastane mees kehavigastusi 41-aastasele mehele. Kahtlustatav peeti kinni.

 

30. augustil teatati, et Loksa linnas Uuel tänaval asuvas lõbustusasutuses tekitati kehavigastusi 27-aastasele naisele.

 

30. augustil teatati, et Maardu linnas Ringi tänaval asuvas majas lõi 39-aastane mees 39-aastast naist. Kahtlustatav peeti kinni.

 

Vargused

29. augustil teatati, et Laagri alevikus Metsa tänaval seisnud autolt varastati veljed koos rehvidega. Kahju on 4000 eurot.

 

30. augustil teatati, et Laagri alevikus Rebase teel asuvast hoonest on varastatud gaasigrill. Kahju on 400 eurot.

 

30. augustil teatati, et Saku alevikus Heina tänaval asuvast majast varastati tahvelarvuti, sularaha ja ehteid. Kahju on 1500 eurot.

 

30. augustil teatati, et Rae vallas Ühistu teel asuvast majast varastati ehteid ja sularaha. Kahju on 4000 eurot.

 

30. augustil teatati, et Peetri alevikus Niinesaare teel asuva maja korterist varastati kohvimasin ja fotoaparaat. Kahju on 1100 eurot.

 

Juhtumid piiril

28. augustil koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks Venemaa Föderatsiooni kodanikule, kes oli Schengeni riikide territooriumil viibinud ebaseaduslikult 10 päeva. Mees lahkus lennureisiga Moskvasse.

 

28. augustil koostati piiril sisenemiskeeld Ukraina kodanikule, kel puudusid dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Naisele väljastati sisenemiskeeld ja ta viisa tunnistati kehtetuks.

 

28. augustil kontrollis Tallinna kordoni toimkond sõiduautot, mille juhil puudus vastava kategooria mootorsõiduki juhtimise õigus. Kuna juht esitas kontrolliks rahvusvahelise juhiloa, mis osutus pseudodokumendiks, siis kõrvaldati mees juhtimiselt.

 

29. augustil kontrollis Tallinna kordoni toimkond sõiduautot, mille juht esitas kontrolliks võltsitud Leedu Vabariigi juhiloa. Mehele koostati sõiduki juhtimiselt kõrvaldamise otsus ja väärteoprotokoll.

 

29. augustil koostati piiril sisenemiskeeld Venemaa Föderatsiooni kodanikule, kel puudusid dokumendid, mis õigustaks reisi eesmärki ja tingimusi. Mehe viisat kehtetuks ei tunnistatud ja ta lahkus lennureisiga Moskvasse.

 

29. augustil koostati piiril sisenemiskeeld Türgi Vabariigi kodanikule, kelle reisi eesmärk ei vastanud viisa taotlemisel kirjeldatule. Mehe viisat kehtetuks ei tunnistatud ning ta lahkub esimesel võimalusel lennureisiga Istanbuli.

Laadimine...Laadimine...