NYMF Moestuudio esitleb uut mustrilist kollektsiooni

Esitletav kollektsioon kannabki endas ühelt poolt inspiratsiooni ühendada vana ja uut. Näidatakse meie siemade pärimusi ja nende ligudis, kus esikohal on mustrid oma puhtalapsemeelses kerguses ja mängulises spontaansuses. 

Pilt: nymf.ee

NYMF Moestuudio esitleb uut mustrilist kollektsiooni (1)

Esitletav kollektsioon kannabki endas ühelt poolt inspiratsiooni ühendada vana ja uut. Näidatakse meie siemade pärimusi ja nende ligudis, kus esikohal on mustrid oma puhtalapsemeelses kerguses ja mängulises spontaansuses. 

NYMF Moestuudio uus kevad-suvine kollektsioon MU CHA CHA on lugu mustritest. Nendest mustritest, läbi mille meie esiemad pajatavad meile oma NAISEKS olemise lugusid ja mida meie omakorda oma lastele edasi kanname.

Kollektsioon kannabki endas ühelt poolt inspiratsiooni ühendada vana ja uus ehk siis meie esiemade pärimus, nende lood ja mustrid hoopis puhtalapsemeelse kerguse, mängulisuse, lusti ja spontaansusega. Murda, keerata ja pöörata mustreid, mis praeguses hetkes enam ei tööta ning läbi selle luua täiesti uus muster. Või siis kleit.

Teiseltpoolt ühendab kollektsioon läbi sarnaste tikandimotiivide, kangasse kootud triipude, heegelmotiivide ja punutiste erinevad kontinendid ja kultuurid, mis näitab, et ükskõik kus või kes me oleme või millised on meie lood, miski on meis kõigis ikkagi ühine.

Disainer Triin Kärblane ise ütleb uue kollektsiooni kohta niimoodi: "See muretult tütarlapselik ja mängulisusest tulvil kollektsioon ongi loodud meile kõigile - nii noorukesele kui küpsele, nii haprale ja lopsakamale, nii vaoshoitumale kui ka kuumaverelisele, Sulle ja mulle. Sest me kõik oleme seda mängulist ilu ja lustlikku kergust väärt."

NYMF Moestuudio on otse Tallinna südames asuv armsalt hubane moeateljee, kus disainer Triin Kärblane loob juba 10-ndat aastat järjest erilise ja äratuntava käekirjaga loomingut, mille võlujõud ja vägi on heas mõttes sõltuvust tekitavad. NYMFid jumaldavad ajatuid ja üdini naiselikke siluette, maagilisi printe, ohtraid detaile ning mustrite ja struktuuride mängu.

Stuudios sünnivad muinasjutulised kollektsioonid, põnevad eratellimused ning erilised ja omanäolised pruutkleidid. Absoluutselt iga stuudios valminud kleit on täiesti ainulaadne, loodud suure kire ja armastusega ning valmis meisterdatud stuudio osavate rätsepate poolt.

Üritust aitab korraldada Stiilikanal. Juuksed sätib PR Juuksurisalong. Näod lööb särama GLOW Make-Up by Lana Vallo. Meeleolu aitab luua Koskenkorva. Kingad paneb jalga My Suzani. Ehetega rikastavad Always Believe in Magic ja Ehtekass. Muusikalise atmosfääri loob DJ Ivo Naries.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...