Päevakeskus Käo tähistab reedel 20. juubelit

Päevakeskus Käo tähistab oma 20. sünnipäeva reedel, 16. septembril Glehni lossis.

Pilt: Scanpix

Päevakeskus Käo tähistab reedel 20. juubelit

Päevakeskus Käo tähistab oma 20. sünnipäeva reedel, 16. septembril Glehni lossis.

Kui päevakeskus Käo 1.septembril 1996.a. lastekeskusega tööd alustas, siis oli teenuse kasutajaid 14, tänaseks on neid juba 100. See tähendab, et keskus on pälvinud nii teenuse kasutajate kui ka vanemate usalduse ja tunnustuse.

1999. a. alustati päevakeskuses lastele koolihariduse pakkumist koostöös praeguse Tondi Põhikooliga. 2004. aastal avati juba esimene täiskasvanute keskus Pae tänaval, kus noortele täiskasvanutele on loodud tingimused nende ea- ja võimetekohaseks arenguks ja tegevuseks. Oluline saavutus oli, et päevakeskuse noored said osaleda kutseõppes. Töötati välja palju mahukaid õppematerjale ja läbiti täiendkoolitus koostöös Jyväskylä Ülikooliga.

2011.aastal avas keskus Käo Põhikooli, mis on tänaseks saanud juba 5-aastaseks. 2012.aastal laieneti Maleva keskusesse Maleva tänaval, kus loodi päevakeskuse Käo kolmas üksus - keskus täiskasvanud teenuse kasutajatele.

2013.aastal tunnustati päevakeskuse Käo tööd rahvusvaheliselt hinnatud EQUASSi kvaliteedimärgiga, tänaseks on kvaliteedimärk saadud juba kaks korda.

Laadimine...Laadimine...