6 kommentaari

raudteekeel tagasi

Vasta kommentaarile

President Ze ja Pärisperemees Benja surusid Ülem Raadas läbi põllumaa müügi elik puruvaestelt ukraiinalastelt võetakse ära viimane elatisvahend. Seega põgenemine Euroopa Ja Venemaale ka ukraiinalane tahab süüa. Eesti seltskonnale siis teadmiseks bezviiz ja töhe ja raudteekeeles.

Toome

Vasta kommentaarile

Hea kirjatöö! Räägib asjad selgesti lahti ja kaotab seega illusioonid. (Vaid üks lõigukordus on sisse jäänud, vormistust tasub alati kaks korda üle vaadata :) )

tähelepanek

Vasta kommentaarile

See iseloomustabki Eesti tööandjat kõige paremini!

u kraiinalane Rabinovitš

Vasta kommentaarile

Puhtas muovas ja äärmiselt jõuliselt nüpeldas u kraiinalane Rabinovitš Rahva Teenreid Ülemraadas poisid tahavad mustmulla maha müüa schwarts-sorostele, chinadele ja arrabidele jne jne jne. Korralikult nüplit President Ze-le ja Benjale igati tasemel Rabinovitš ja puhtas muovas. Tak deržat nagu ütleb tšetšeeni rahva suur poeg Ramzan Kadõrov Ahmat-oglu. Ei mingit võõramaalastele põllumaa U kraiina mustmulla müüki elik u kraiinalaste paljaksvarastamist ja orjatööle saatmist. Lugupeetavad on ikka u kraiinalasi U kraiinas tõeline Teine Iisrael austusavaldus Rabinovitšile on mehi U kraiinas ja puhtas muovas.

põllumaa müüki

Vasta kommentaarile

Värk U kraainas ja muide servast ka Eestis võib minna keerukamaks senisest nimelt President Ze Krivoi Rogi poiss ja Pärisperemees Benja kavandavad U kraiina mustmulla müüki. Elik nn privatiseerimist mäletab Eestis kedagist nn laali vast seesinast poissi? Privatiseerida santlaagritele miks sommid oma Fortumit ei privatiseeri ja norrakad Statoili? Eestile U kraiina põllumaa müük momendil veel kuidagi omal maal elavatele lõpp-vaestetele u kraiina paljasjalgsetele tähendab 30000 pealise võõrtööliste arvu kahekordistamist - ka oma maata u kraiinalane tahab süüa.

põgenemine U kraiinast

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad mingid tüübid vallandasid U kraiinas nn Maidanni ja miljonid inimesed lihtlabaselt on sunnitud põgenema ja uue elukoha leidma - tööd ei ole. Osa siis Euroopas ja osa Venemaal põhiline leida mingi tööots. Väikeses Eestis on kümneid tuhandeid nn bezviiz u kraiinalasi tööd otsimas värk on äärmiselt tõsine. Kuid lugupeetavad Eestile tähendab see tegelt uusvenestamist kõik ühiselt raudteekeeles.

Laadimine...Laadimine...