Prisma avab täna kõik oma kauplused ööpäevaringselt

"Jõulueelne külastusstatistika näitab, et hilisõhtune ja varahommikune aeg on paljudele sobivaimaks ajaks ostude sooritamiseks," rääkis Prisma tegevdirektori Jussi Nummelin. 

Pilt: Scanpix/ Foto on illustreeriv

Prisma avab täna kõik oma kauplused ööpäevaringselt

Toimetaja: Sandra Lepik

"Jõulueelne külastusstatistika näitab, et hilisõhtune ja varahommikune aeg on paljudele sobivaimaks ajaks ostude sooritamiseks," rääkis Prisma tegevdirektori Jussi Nummelin. 

Prisma avab täna jõulueelseteks päevadeks kõik kaheksa hüpermarketit ööpäevaringselt, et anda inimestele võimalus sooritada jõuluostud rahulikult ja mugavalt neile sobival ajal, vahendas BNS. 

Pühade ajal suunab Prisma kauplustesse täiendavad jõud, et teenindada tavapärasest kiiremini tühjenevaid riiuleid ja suuremat hulka ostjaid. Ajutiselt värvati tööle 40 inimest ning tavapäraselt ulatavad puuduolevad abikäed ka ettevõtte kontoritöötajad.

Nummelini sõnul on keti jaoks kõige olulisemaks klient ja tema vajadused ning seetõttu tehakse kiirel jõuluperioodil erilisi jõupingutusi.

"Väärtustame kliendi aega ja soovime, et kõigil saaksid kingid ja kõik muu jõuluks vajalik rahulikult ostetud," ütles Nummelin. "Jõulueelne külastusstatistika näitab, et hilisõhtune ja varahommikune aeg on paljudele sobivaimaks ajaks ostude sooritamiseks, mistõttu on praegu ööpäevaringselt avatud poodides palju rahvast ka kella 1-ni ja alates kella 6-st hommikul. Alates tänasest kuni 23. detsembri hilisõhtuni on kõik kaheksa Prisma hüpermarketit avatud katkestusteta ning kõik kliendid hoolimata kellaajast väga oodatud."

Jõulueelsel ajal kaupluses ise abiks olnud Nummelin lisas, et ta tunneb heameelt, et päevaseks ajaks vajalik abijõud leiti väljast ning öised abikäed oma töötajate seast.

Lisaks tavapäraselt 24/7 avatud Tallinna kauplustele Lasnamäel, Sikupillis ja Mustamäel, on 21.-23. detsembrini ööpäevaringselt avatud ka Kristiine ja Rocca al Mare Prisma. Samuti on avatud Tartu Prismad Annelinnas ja Sõbra tänaval ning Narva hüpermarket.

"Tartu kliendid on meilt alates kevadest uurinud, millal ööpäevaringne Prisma ka seal avatakse. Nüüd avaneb meil võimalus seda esmakordselt pakkuda, et näha, milline on sealsete inimeste vastuvõtt," lisas Nummelin.

Senine öösidi avatud Prismade kogemus näitab, et ostetakse kõikvõimalikke kaupu alates kohvist, energiajoogist, piimast ja muust toidukaubast, lõpetades lillede, sokkide, pükste ja teiste rõivaste, tööriistakomplektide ning kalastuseks mõeldud ussidega. Jõulude eel on hoogustunud mänguasjade, kinkekottide ja jõuluvalgustite ostmine.

Prisma Peremarket tegutseb Eestis alates aastast 2000. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku kaheksa kauplust, mis pakuvad tööd ligi 800 inimesele. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel ning kontsernis töötab kokku üle 40 000 inimese. Prisma on kõige laiema valiku ja soodsaima ostukorviga poekett Eestis. 2019. aastal avab Prisma esimese supermarketi vanalinnas Aia tänaval.

Laadimine...Laadimine...