6 kommentaari

imelik ...

Vasta kommentaarile

... on,et kõike uurinud sm.Ruutsoo ei tea,et "Rahvarinne Perestroika toetuseks" oli ettevõtmise nimi ja kaugel Eesti iseseseisvumisest kuna loodi korraga kolmes Balti riigis korraga KGB toel.Ka Savisaare,Kallase IME oli Eesti Venemaa rüppe põlistamise plaan,kaugel üritusest Eesti iseseisvumiseks.
Kõik "provokatsioonid" on sm.Ruutsool hästi teada.Vabanemistundest võisid inimesed ka rumalusi teha ja kuna sellest kirjutas Ruutsoo,siis nii see ka oli.Venemaa oli jõuetu,armee lagunenud,mitte ainult raha ei hoidnud Gorbat tagasi.

Kas keegi keelab?

Vasta kommentaarile

Miks keegi ei küsi Gorbatšovilt tema poliitikast Baltimaade suhtes, ons see keelatud või? Gorba on ju elus ja suht tervise juures? Ja täielik vaikus.

gorbamaan

Vasta kommentaarile

http://euro-med.dk/?p=25543
Gorbachev is a 33. degrees Freemason . His mediator was the Rothschild-Agent, George Soros.
http://kenraggio.com/KRPN-Gorbachev-PresidiumtoPresidio.htm
Gorba sotsialismi eksport.
http://pandoraopen.ru/2015-07-03/kak-gorbachyov-sozdal-iskusstvennyj-deficit-edy/
Kuidas Gorba tekitas kunstlikult toiduainete defitsiidi.

paneuroopa

Vasta kommentaarile

1987. aasta 1. juulil esitles Mihhail Gorbatšov perestroika raames Euroopa ühiskodu ja Ühtse Euroopa projekti.
Perestroika ei alanud mitte NSV Liidust, vaid Euroopast, kui 1986.a. kuulutati Euroopa ühiskodu (Euroopa riigi) loomise protsess alanuks. Sellele järgnes elav süstikdiplomaatia USA ja NSVLi vahel ning kolme riigi (lisaks Saksamaa/Kohl) üksmeele alusel käivitatigi 1987. aastal ühisprojekt "Evropa naš obštši dom". Selle eesmärgiks on kahe suurriigi liit, pärastpoole liitriik, mis ühest ookeanist teiseni laiuks.
Aastal 1989 ootas Mihhail Gorbatšovi alaline liikmekoht Trilateral Commission’is ehk ülemaailmses varivalitsuses. 1992. a. alguses Prantsuse sotsialistlikule ajakirjale “Liberation” antud intervjuus ütles Mihhail Gorbatšov: “... et me nii Idas kui ka Läänes liigume vastu ühele uuele tsivilisatsioonivormile. See on nii, nagu liiguks erinevad jõud maailma erinevatest osadest ühe ühise eesmärgi poole, mis pole sotsialistlikule ideaalile sugugi mitte vähe sarnane”.
Mihhail Gorbatšovi Fondi juht Jim Garrison ütles “San Francisco Weekly’s” 31.05.1995, et inimarengu järgmise astmena saame lähima 20 – 30 aasta jooksul maailmavalitsuse, selles pole kahtlust.
https://vz.ru/news/2014/11/9/714445.html
NATO rikkus ära Ühtse Euroopa projekti.

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

1990. aastal ei olnud mingit Venemaad vaid oli Nõukogude Liit, kuhu kuulus ka ENSV. Nii ei saanud ka Venemaa siis veel maailmale midagi näidata. Eriti veel Gorbatšoviga eesotsas. Rein Ruutsoo peaks seda vist ikka teadma.

Mihhail Sergejevitšilt

Vasta kommentaarile

Kes keelab Gorbilt küsida miks mees Baltimaad vabaks laskis, mitte keegi ei keela, küsib siis?

Laadimine...Laadimine...