8 kommentaari

Mari

Vasta kommentaarile

Soovin Teile , mehed vaprust ja vaimujõudu! Üks väike rahvas ei jää ellu kui tal ei ole tugevat selgroogu . Ta määritakse lihtsalt laiali suurel globalistlikul europõrandal. Loodan et Teil kolmel jätkub mõistust, julgust, järjekindlust ja RIIGIMEHELIKKUST, oma ühise poliitka kokkupanemiseks. Meie põhiseadus on see, millele tugineda. Arvan et enamus meie rahvast toetab Teid nüüd ja edaspidi. Lootma ei saa jääda sardellidele kõrgetel eurokohtadel . Ülipüüdlikud Priit Kuuse taolistele tallalakkujad , Eesti Ekspressi taolised gobalistlikud suuvoodrid annavad ainult hoogu Eesti kui riigi ja rahva kadumisele. Eesti rahvas on väike, me peame kokku hoidma!Targalt tuleb hoida ka stabiilsust riigis , paati mitte ümber keerata. Ärge laske end ära hirmutada. Soovin Teile edu !

W.

Vasta kommentaarile

Tundub, et läbirääkimised kulgevad edukalt. Oravate tallalakkujad on raevus.

Ma täiendan:

Vasta kommentaarile

Sisulisi erimeelsusi pole teil ka eähääletamisest, presidendi otsevalimisest, kooseluseadusest, rändeleppest, RB-st, rahapesust, korruptsioonist, naiste ahistamisest jpm. Tugev koalitsioon tuleb;))

Kaido

Vasta kommentaarile

Te pässid olete sõjaõhutajad , aga kui madinaks läheb , olete te argpüksid esimesed , kes oma röövitud rahva rahaga minema silkate.

Ats

Vasta kommentaarile

Mida sa siis rääkisid , kui oppositsioonis olid. Te olete REETURID !!!!!!!!!! Debiilid eestlased ainult usuvad. Siiani pole te midagi teinud ja ei tee kunagi. Teil on peas seda halli vedelikku vähe. Oskate ainult lõhkuda ja mälestusmärkidega võidelda idiootide kari.

peeter

Vasta kommentaarile

Kulla Jüri, kaeba see Luige Ekspress kohtusse laimu pärast, tõsiselt. Kaua võib, et mingi eraettevõtja solgib Eesti avalikku ruumi. Samuti soovitan teatud ajakirjanike ja väljaannete suhtes olla radikaalsem. No mina sinu asemel Priit Kuusele enam intervjuud ei annaks. Sest ta ei kuula ju, ta arvab teadvat vastuseid ja teda ei huvita, mida Jüri Ratas arvab ja soovib Eesti jaoks.

Elmar

Vasta kommentaarile

Te kuradi debiilid , mis julgeolekust te räägite. Nagu ma aru saan , on meil üks vaenlane , see on suur ja austatud Venemaa. Kas teil debiilidel pole üldse mõistust et klähvite. Kõige rohkem kardate te enda pärast. Siis ei saa te enam orjapidajad olla ja oma rahvast röövida. Mis kaitsevõimest te räägite. Raha tuulde täielik loopimine. Kas arvate et see lamba kari , mida on meie " nõndanimetatud " kaitsevägi ja veel naeruväärsem kaitseliit , mind kaitsevad. Seda lolli ila usuvad natsiolistid ja debiilsed eestlased. Teie debiilid olete argpüksid ja ennast terroristide seljataha peitnud , lakute neil taldu ja muudkui klähvite. Teist on kõrini.

Laadimine...Laadimine...