Raudteeremont toob muudatusi sõiduplaanidesse

Raudteeremontide tõttu on alates laupäevast muudatusi Kohila-, Rapla-, Türi- ja Viljandi suunaliste rongide sõiduplaanides ning osaliselt tuleb kasutada asendusbusse.

Muudatusi on ka üksikutes Pääsküla reiside sõiduplaanides, teatas rongiettevõtte Elron pressiesindaja kolmapäeval BNS-ile.

Kiisa jaama remondi tõttu on eeloleval nädalavahetusel Tallinna-Kohila raudteelõik laupäeva hommikust kuni pühapäeva lõunani rongiliiklusele suletud ning seetõttu on vajalik sel lõigul kasutada asendusbusse. Alates pühapäeva lõunast saavad taas rongid sõita ning asendusbusse sel lõigul enam kasutada ei tule. Kohila-, Rapla-, Türi- ja Viljandi-suunaliste rongide sõiduplaanis tuleb muudatusi ka alates esmaspäevast, 14. oktoobrist - remonttööde tõttu lisandub veidi sõiduaega ning kaks Tallinna-Rapla liini reisi on terves ulatuses bussidega asendatud.

Alates 12. oktoobrist on üksikuid muudatusi ka osade Pääsküla reiside sõiduplaanides.

Remont toob alates 13. oktoobrist mõneminutilisi muudatusi ka õhtuse Rakvere reisi, kui senise väljumise kell 21.41 asemel hakkab rong väljuma kell 21.44 ja päevase Aegviidu rongi väljumisaegadsesse, kui senise väljumise kell 13.32 asemel hakkab rong väljuma kell 13.30.

Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Laadimine...Laadimine...