Reformierakond esitas valimisnimekirjad

Reformierakonna üleriigilise valimisnimekirja esinumber on erakonna esimees Kaja Kallas, teine on Jürgen Ligi ja viimased kaks on Taavi Rõivas ja Siim Kallas.

Pilt: Scanpix

Reformierakond esitas valimisnimekirjad

Toimetaja: Moonika Tuul

Reformierakonna üleriigilise valimisnimekirja esinumber on erakonna esimees Kaja Kallas, teine on Jürgen Ligi ja viimased kaks on Taavi Rõivas ja Siim Kallas.

Reformierakonna esindajad esitasid vabariigi valimiskomisjonile erakonna riigikogu valimiste valimisnimekirjad, vahendas BNS.

Reformierakonna üleriigilise valimisnimekirja esinumber on erakonna esimees Kaja Kallas, teine on Jürgen Ligi ja viimased kaks on Taavi Rõivas ja Siim Kallas.

Kallase sõnul läheb Reformierakond valimistele meeskonnaga, mille paljud liikmed on valitsemisvastutust kandunud ning valmis seda taas tegema.

“Eriti hea meel on mul, et näen nimekirjas ka palju neid, kes soovivad panustada Eesti paremasse tulevikku ja kandideerivad esmakordselt riigikogusse just Reformierakonnas. Kristina Šmigun-Vähi, Andres Sutt, Margit Sutrop, Aivar Viidik, Urmas Siigur või Merike Lang on kõik tublid inimesed ja ma loodan, et nad saavad Eesti juhtimisele kaasa aidata,” ütles Kallas.

Haabersti, Kristiine ja Põhja-Tallinna ringkonnas on Reformierakonna esinumbrid Kristen Michal, Heidy Purga ja Arto Aas ning Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita valmisringkonnas Siim Kallas, Keit Pentus-Rosimannus ja Andres Sutt.

Mustamäe ja Nõmme ringkonnas on esinumbrid Urmas Paet, Maris Lauri ja Vilja Toomast ning Harju- ja Raplamaal Kaja Kallas, Marko Mihkelson ja Aivar Sõerd.

Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa ringkonnas on Reformierakonna nimekirja esinumbrid Kalle Laanet, Urve Tiidus ja Aivar Viidik ning Lääne-Virumaal Taavi Rõivas, Indrek Kesküla ja Mati Raidma.

Ida-Virumaal on nimekirja eesotsas Eerik-Niiles Kross, Maris Toomel ja Aivar Surva, Järva- ja Viljandimaal Jürgen Ligi, Yoko Alender ja Madis Timpson ning Jõgeva- ja Tartumaal Urmas Kruuse, Valdo Randpere ja Toomas Järveoja.

Tartu linnas on Reformierakonna esinumbrid Urmas Klaas, Margit Sutrop ja Ants Laaneots, Võru-, Valga- ja Põlvamaal Hanno Pevkur, Liina Kersna ja Maido Ruusmann ning Pärnumaal Toomas Kivimägi, Annely Akkermann ja Jüri Jaanson.

Laadimine...Laadimine...