4 kommentaari

airport W.-le

Vasta kommentaarile

Olen EPLi, Õhtulehe, Ekspressi, Pealinna, Kesknädala ja The Guardiani lugeja ning väidan, et selle tee ehitus on taas üks valimiste lindilõikamise objekt.

Keegi ei ole tee vastu, vaid selle vastu kuidas see on projekteeritud ning millised on selle kaugemad tulemid - kogu Pirita tee ummik nihkub Ahtri tänava kanti. Vaat siis on Tallinna lv vastane hüsteeria kui seal istutakse.

...

Vasta kommentaarile

miks see rand on siis räämas?
miks Tallinna linnavalitsus pole seda korda teinud?

oPossum postitas:

Mullegi meeldiks hommikul ärgates, et Tallinn on lõpuks valmis saanud ja kõik, mis seni laokil ja räämas üleöö korda tehtud. Aga samas võiks ka küsida, miks ei suudetud seda randa korda teha juba kõigi eelmiste linnavalitsejate ajal kelle valija sinagi ilmselt olid ning selle asemel vanalinna korteritega äritseti, lasteaiad, mille kohtade vähesust nüüdsele linnavõimule ikka aeg-ajalt süüks pannakse, ribu-rada pidi maha müüdi jne. Ise mäletan neid aegu küll kus näiteks praeguse raevuka opositsionääri Ivi Eenmaa enda ainus positiivne saavutus linnapeana olid lillepotid Vabaduse väljakul. Ehk meeldiks kriitikutele ka nüüd kui räämas randa lihtsalt lillepotid panna ja asi sellega piirdukski?!

W.

Vasta kommentaarile

Teataval määral tüüpiline reaktsioon: see on hea, aga tehke mujal, mitte siin.
Olen EPL lugeja ja väidan, et see on Tallinna lv vastane hüsteeria.

Laadimine...Laadimine...