Samsungi nutitelefone saab tasuta kindlustada veeõnnetuste vastu

Samsungi ja kindlustusettevõtte PZU koostöö tulemusena saavad Samsungi uusimate nutitelefonide Galaxy S6 ja S6 edge omanikud nüüdsest tasuta kindlustada oma seadme veeõnnetuste vastu.

Pilt: Scanpix

Samsungi nutitelefone saab tasuta kindlustada veeõnnetuste vastu

Samsungi ja kindlustusettevõtte PZU koostöö tulemusena saavad Samsungi uusimate nutitelefonide Galaxy S6 ja S6 edge omanikud nüüdsest tasuta kindlustada oma seadme veeõnnetuste vastu.

"Suvel veedavad inimesed rohkem aega merel ja teiste veekogude läheduses ning harvad ei ole need korrad, kui hinnaline nutitelefon vette kukub. Nutitelefoni paranduskulud võivad sellisel juhul olla suured või vajab telefon üldse väljavahetamist. Seetõttu otsustasime oma klientidele vastu tulla ja luua kindlustuse, mis tagab neile sellisel juhul seadme parandamise. Kindlustus kehtib Samsung S6 ja S6 edge nutitelefonidele," rääkis Samsung Eesti tooteekspert Henry Tiitus.

Kõigile neile Samsungi S6 ja S6 edge telefonidele, millel on juba toimiv Screen Care ekraanikindlustus, laieneb 6. juulist ka kindlustus veeõnnetuste vastu. Pärast 6. juulit saavad Samsungi uusimate telefonide omanikud GALAXY apps rakendustepoest alla laadida ja aktiveerida uuenenud rakenduse Screen Care +, mis kindlustab seadme nii veeõnnetuste kui  ekraani purunemise vastu. Kindlustus hakkab toimima 30 päeva jooksul pärast aktiveerimist.

Samsungi uusimate lipulaevade kindlustus Screen Care + kehtib 12 kuud ning antud kindlustusperioodi jooksul on võimalik telefoni parandada kuni kaks korda. Kindlustus laieneb ka väljaspool Eestit toimunud õnnetustele.

Samsung koostöös kindlustusettevõttega PZU tutvustas ekraanikindlustust Screen Care eelmise aasta oktoobris. Tänaseks kasutab seda 20 000 inimest. Ekraanikindlustus toimib Samsungi Galaxy seeria nutiseadmetel: Note 4, Galaxy Note Edge, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy Alpha, Galaxy S5 ja Galaxy Tab S. Kindlustus Screen Care +, mis kaitseb ka veeõnnetuste vastu, toimib Samsungi uusimatel telefonidel S6 ja S6 edge.

Rohkem informatsiooni rakenduse Screen Care + kohta SIIN.

Lisainfo Samsung Electronics Co., Ltd. kohta                                               

Samsung Electronics Co., Ltd. on suunanäitaja tehnoloogia vallas, aidates uuenduslike ideede ja tehnoloogiate kaudu kujundada tulevikku. Samsung on eesrinnas telerite, nutitelefonide, kantavate seadmete, tahvelarvutite, kaamerate, digiseadmete, printerite,  meditsiiniseadmete, võrgusüsteemide ja pooljuhtide valdkondades. Uuendused tervishoius ja nutikodu on vaid mõned näited lahendustest, mille kaudu Samsung on saavutanud juhtpositsiooni Internet of Things ehk asjade interneti (nutistu) valdkonnas. Ettevõttes töötab 307 000 inimest kokku 84 riigis. Rohkem informatsiooni ametlikul veebilehel www.samsung.com ja blogis global.samsungtomorrow.com.

Laadimine...Laadimine...