Selleaastane töö- ja karjäärimess toimub Kultuurikatlas. 

Messilt leiab väga erinevaid tööpakkumisi, põneva seminariprogrammi, karjäärinõustamise ja palju muud huvitavat.

Pilt: Scanpix

Selleaastane töö- ja karjäärimess toimub Kultuurikatlas. 

Messilt leiab väga erinevaid tööpakkumisi, põneva seminariprogrammi, karjäärinõustamise ja palju muud huvitavat.

07. märtsil korraldab töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakond töö- ja karjäärimessi. Mess leiab juba teist korda aset Kultuurikatlas. 

Messile võivad tulla kõik

Töömess on mõeldud kõigile inimestele, nii töötavatele kui tööd otsivatele, nii õppivatele kui pensionipõlve pidavatele, nii eesti emakeelega kui muud keelt kõnelevatele, samuti ka vähenenud töövõimega inimestele.

Messile tuleb ligi 100 tööandjat, esindatud on ka riigisektori asutused. Pakutakse nii lihttööd kui spetsialisti ametikohti, nii täis- kui osalist tööaega, samuti lühiajalisi tööampse ja hooajalisi töökohti.

Messil on tegevust ka noortele

Noortele on avatud karjäärikohvik, kus nõustajad aitavad tööd valida, CVd kirjutada, teste teha, õpetavad, kuidas võiks töövestlusel käituda. Kui mõnel noorel on soov välismaale tööle minna, saab rääkida Euroopa töövahendusvõrgustiku EURES esindajatega, kes tutvustavad oma riigi tööpakkumisi ja annavad praktilisi näpunäiteid, mida teise riiki elama asumisel silmas pidada. Esindatud on ka  kutseõppeasutused.

Tulla tasub kindlasti

Messile tasub tulla ka inimesel, kes parasjagu tööd ei otsi. Karjääriseminaril "Meie inimesed – meie võimalused 2.0" arutletakse, kas ja miks valida infotehnoloogia, kes on IT-virtuoos - kas patsiga poiss või hoopis tüdruk, kas ettevõtte väärtuse loovad inimesed või nende loodud IT-lahendused jne.

Samuti toimuvad erinevad töötoad. Varasematel messidel on väga menukaks osutunud ettevõtlusega seotud ja ka stressi ning läbipõlemise ennetamisest kõnelevad töötoad. Messikülastajate küsimustele vastavad meie koostööpartnerid Maksu- ja Tolliametist, Tööinspektsioonist ja Sotsiaalkindlustusametist. Kohal on erivajadustega inimesi ühendavad organisatsioonid. 

Messil osalevad tööandjad, messi kava ja seminariprogrammi leiate töömesside kodulehelt www.toomess.ee
Laadimine...Laadimine...