Sikupilli Prisma hakkab olema lahti ööpäevaringselt

Tänasest hakkab Sikupilli Prisma olema avatud ööpäevaringselt.Sikupilli hüpermarketi järgib ettevõte Soome eeskuju, kus Helsingi piirkonna tuiksoontel asuvad Prismad on avatud ka öistel tundidel.

Pilt: Scanpix

Sikupilli Prisma hakkab olema lahti ööpäevaringselt

Tänasest hakkab Sikupilli Prisma olema avatud ööpäevaringselt.Sikupilli hüpermarketi järgib ettevõte Soome eeskuju, kus Helsingi piirkonna tuiksoontel asuvad Prismad on avatud ka öistel tundidel.

Sikupilli hüpermarketi järgib ettevõte Soome eeskuju, kus Helsingi piirkonna tuiksoontel asuvad Prismad on avatud ka öistel tundidel, vahendas BNS Prisma tegevjuhi Jussi Nummelini sõnu.

"Soovime oma klientidele olemas olla hoolimata kellaajast, pakkudes neile oma laia valikut toidu- ja tarbekaupu ööpäevaringselt," ütles Nummelin. "Tallinnas ja selle vahetus läheduses elab ja töötab tuhandeid inimesi, kelle jaoks oleks just öine aeg kõige mugavam väiksemate või suuremate ostude tegemiseks. Soovime, et ka nemad saaksid oma ostud sooritada sobival ajal ja mõistliku hinnaga."

Helsingis küündib tavapärane öine külastajate arv üle pooletuhande ja kliendid on 24/7 formaadi hästi omaks võtnud, märkis ettevõte. Prisma kogub klientidelt infot ja jälgib prooviperioodil inimeste tagasisidet, et teenuseid inimeste vajadustest lähtuvalt kohandada, lisas Nummelin.

Sikupilli Prisma asub Tallinna mitme magistraali ristumispaigas. Samuti asuvad selle lähedal Rae, Kiili, Jõelähtme omavalitsused ja Viimsi vald ning Maardu linn. Sikupilli Prismast kuni veerandtunni kaugusel elab üle 400 000 inimese.

Sikupilli Prisma juhataja Marge Lasn ütles, et poe töötaja jaoks on öötöö mitmekesine ja ka paremini tasustatud. Samuti on valdav enamus öisel ajal kliente teenindama hakkavast personalist pika öötöö kogemusega, lisas ta.

"Öötöö võimaldab teenida veerandi võrra suuremat tasu ja on mitmekesisem, sest öösel toimub kauba väljapanek, uute väljapanekute tegemine, riiulite ümbertõstmine ning mitmed teised tegevused, mille osakaal päevasel ajal on väiksem. Nüüd lisandub ka kassatöö," märkis Lasn. "Paljud ei tea seda, kuid öisel ajal toimub suurtes kauplustes vilgas töö, märtsist lisandub kassade avamisega lihtsalt üks töölõik juurde."

Lasn tõi välja, et Sikupilli Prismas on igal argihommikul enne avamist kell 8.00 ukse taga vähemalt kümmekond inimest, kes soovivad kas päevaks tööle, öövahetuse järel koju või muul põhjusel kaupa osta.

Prisma Peremarket tegutseb Eestis alates aastast 2000. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku kaheksa kauplust, mis pakuvad tööd enam kui 700 inimesele. Prisma Peremarket kuulub Soome kaubandusketti SOK, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel. Prisma on kõige laiema valiku ja soodsaima ostukorviga poekett Eestis.

Laadimine...Laadimine...