Subway avab veebruaris Mustamäel uue restorani

Footlong OÜ arendusjuhtide sõnul on Subway Eesti einevõileibade sektoris turuliidri positsioonil; veebruaris avatakse uus Subway restoran Mustamäe kaubanduskeskusesse ning 2020. aastaks on plaanis kahekordistada restoranide arvu.

Pilt: Scanpix

Subway avab veebruaris Mustamäel uue restorani

Footlong OÜ arendusjuhtide sõnul on Subway Eesti einevõileibade sektoris turuliidri positsioonil; veebruaris avatakse uus Subway restoran Mustamäe kaubanduskeskusesse ning 2020. aastaks on plaanis kahekordistada restoranide arvu.

"2020. aasta lõpuks planeerime kasvatada Subway poodide arvu 20-ni üle terve Eesti, et olla tarbijatele lähemal," ütles Subway Eesti arendusjuht Henry Oro BNS-ile.

"Uuel aastal avatakse veel mitu võileivapoodi, esimene neist veebruari alguses Mustamäel valmivas kaubanduskeskuses. Loodame, et realiseerub ka meie senine tegevus Tartu suunal ja saame juba aasta esimeses pooles avada Lõuna-Eesti esimese Subway. Kuid kindlasti arendame ka oma seniseid võileivapoode," lausus Subway Eesti teine arendusjuht Ats Raigla.

Oro hinnangul on Subway bränd Eesti turul suhteliselt uus, kuid tarbijad on tervislikuma kiiresti valmiva toidu väga hästi vastu võtnud – numbrid näitavad, et inimestele meeldib Subwayd külastada, mistõttu on lähiaastate laienemistrateegia saanud kinnitust Eesti turu valmisolekust. Subway Eesti müüginumbrid on arendusjuhtide sõnul olenevalt poest kasvanud võrreldes eelmise aastaga kuni 15 protsenti.

"Eestis puudub tänase seisuga ametlik statistika, mis võimaldaks Subway turuosa Eesti kiirtoidu ja toitlustuse sektoris hinnata. Saame aga kindlasti väita, et einevõileibade sektoris oleme üheksa avatud võileivapoega kindlad turuliidrid Eestis," ütles Raigla.

Rääkides Subway arendamisest tõi Oro veel esile, et lisaks uute kaupluste avamisele värskendatakse pidevalt ka menüüd. "Selle aasta jooksul on menüüsse lisandunud uusi maitseid: Cheddari juust, populaarseks kujunenud avokaado ja eestlaste nõudmiste kohaselt ka hapukoore baasil ürdikaste," lisas ta.

McDonald'si digitaalseid uuendusi vaadates ütles Raigla, et Subway keskendub pigem klientide tagasisidele: "Meil on kliendi tagasiside programm TellSubway kus saab jätta tagasisidet enda külastusest. See on kohandatud kõikidele platvormidele." Muude digitaalsete uuenduste osas Raigla hetkel kindlaid prognoose ei anna, kuid märkis, et kindlasti tegeletakse uute võimaluste otsimisega, et olla klientidele lihtsamini kättesaadav ja atraktiivne.

Frantsiisi lepingut omav Footlong OÜ avas Eesti esimese Subway Estonia puiesteel 2013. aasta aprillis. Sama aasta sügisel lisandusid uued kohad Peetri Selveris ja Lennart Meri Tallinna lennujaamas, 2015. aasta alguses avati poed Hobujaama tänaval ja Järve Selveris.

Laadimine...Laadimine...