16 kommentaari

peakokk

Vasta kommentaarile

http://www.pealinn.ee/kultuur/peakokk-meil-tuleb-rahvast-harida-ja-toidukultuuri-arendada-n230444

bosse postitas:

Kui ei ole neid vaja ülevalpidada ja teevad tööd on tublid, mitte nagu mõned vinguvad eestlased ,siis las elada

Saudid, Katar ja Türgi

Vasta kommentaarile

Süüria põgenike eest hoolitsegu need kes Süürias sõja algatasid elik Saudid, Katar ja Türgi ning loomulikult too ida-aafrika päritolu mulatipoiss kui oma sunniidist isa tubli poeg. Lasta Venemaal hõivata rannik Vahemere idaosas ikka mõistus peab olema nn Läänemaailma nn poliitikul. Muide just momendil Venemaa kaalub kas mitte ka hõivata rannik Vahemere keskosas mingite totaalselt juhmistunud nn Läänemaailma nn poliitikute impotentsis ja saamatuses tegelt tahtmatuses. Ropult rikkad Lääneriigid ei suuda saata sõjaväge mingi Pariisi juudipoisi poolt hävitatud Liibüasse - ainult ootaks Valget Tsaari. Kui venelane suutis hõivata Alaviitide ranniku Süürias siis klaarib ka... Vast feldmarssal Khalifa Heftar asub tegutsema ja puhtas vene keeles, nii või.

baphomet

Vasta kommentaarile

Islami kohta ajavad nad udu. Valetavad, nii et suu suitseb. ISIS on tõeline islam. Islam on islam - ei ole sellist asja nagu mõõdukas islam. Kõik see süsteem nõuab, et teiseusuline kas tapetakse või maksab maksu muslimite ülalüidamiseks. Nii et jätku nad parem valetamine.

Sander postitas:

Kas sinu jaoks tähendab kristlus siis ka automaatselt Ku Klux Klanni?

Arumaeisaa!!!

Vasta kommentaarile

Mikser ja Terras viivad Aafrikasse demokraatiat aga nemad muudkui põgenevad sealt???

Misasja postitas:

Süüria ei ole Aafrikas ju.

Indrek2

Vasta kommentaarile

Väga kahetsusväärne, et ka Pealinn on hakanud propageerima neid sisseveetud satikaid! Sõda süürias on ammu läbi - isegi see pole oluline - illegaal peab istuma trellide taga mitte oma kebabiputkat siin pidama. On see siin mingi riik või kolmanda maailma solgiauk - kõigile tulla / minna?!?!

valget naist ja priske pajokk

Vasta kommentaarile

Arabistanist ja Aafrikast tuleb miljoneid ja miljoneid noori mehi Euroopa saaks piisavalt valget naist, korralik pajokk ja seejärel Euroopa üle võtta. Mingi nn demokraatiaga ei ole siin miskit tegemist toimub Euroopa ülevõtmine muhameedlaste poolt mingite kohalike juhmide põhulõugade mahitusel tüüpiline Prüsseli värk seega Eurustan kui Kalifaat.

ilmselt vaja selgitust

Vasta kommentaarile

Pudru ja kapsad kokku keeratud tegu Süürias asuvate palestiinlastega siis araablastega brittide poolt loodud nn Palestiina mandaadi territooriumilt. Vastavalt ÜRO otsusele Palestiina mandaadi territooriumil loodi Juudi riik ja Araabia riik viimane aga kohalike araablaste ja teiste Araabia riikide vastuseisu tõttu jäi loomata. Araabia riigid alagatasid Iisraeli elik juutide riigi vastu sõja ja valdav osa kohalikest araablastest nn palestiinlastest põgenes erinevatesse riikidesse. Ilmselt antud pere siis Süüriasse kuid Süüria kodakondsust neil ilmselt ei ole. Edasine siis lahkumine Süürias alanud kodusõja ja välismaise interventsiooni jalust mujale. Ilmselt mõnegi nn palestiinlase saatus.

piir kinni

Vasta kommentaarile

Juhul kui Eesti tahab jääda Eestiks ja Euroopa Euroopaks siis piir tuleb võtta kontrolli alla Idas, Lõunas, Läänes ja Põhjas. Seega ei mingit üle Narva jõe ujumist ja rahulikult kohvikupidamist Tallinnas. Euroopa ja otse loomulikult Eesti vajab vastutusvõimelisi juhte kes kõik muhameedlastest sissetungijad Euroopast väljakihutavad - seega aitame vajadusel hädalisi muhameedlasi nende omal maal. Pidagu sunniidid oma kohvikut oma usuvendade-usuõdede sunniitide manu Türgis või Saudide Araabias Katarist rääkimata. Elik kõik see halamine ja muhameedlaste tagumendi lakkumine juhmi Mutti eeskujul tuleb lõpetada, eos lõpetada.

Liisu

Vasta kommentaarile

Riik plekib ju kõik kinni, mis viga nii kohvikut pidada. Vabandust, mitte riik - ikka meie ise plekime, omad näljas ja paljad. Et alibabaad saaksid äri ajada.

Heinar K

Vasta kommentaarile

Kummaline, et rasket elu elavatel sõjapagulastel on sellised varandused kaasas, mis lubavad neil Tallinnas korteri üürida, kohviku rentida ja seda pidada.

Ärbert

Vasta kommentaarile

Kas kõik kurjategijad (ja ebaseaduslik piiriületaja seda vaieldamatult on) saavad nüüd elamisloa ja võivad rahumeeli Eestis kohvikuid pidama hakata? Kas see ongi presidendi "igaüks võib soovi korral hakata eestlaseks"?

1 2
Laadimine...Laadimine...