Suvepealinn pakub Pärnu restoranide nädalal üllatusi

Tänavu juba viiendat korda toimuv Pärnu restoranide nädal tutvustab 6.-14. aprillini suvepealinna uusi söögikohti.

Pilt: Scanpix
Tarbija Eesti

Suvepealinn pakub Pärnu restoranide nädalal üllatusi

Toimetaja: Juuli Nemvalts

Tänavu juba viiendat korda toimuv Pärnu restoranide nädal tutvustab 6.-14. aprillini suvepealinna uusi söögikohti.

Restoranide nädala pakkumistega kostitavad 29 suvepealinna restorani, mille hulgas on juba varasemast tuttavaks saanud söögikohad Baby Back Ribs & BBQ, Café Grand, Da Vinci, Eagle, Embecke, Hea Maa, Kolhethi, Kuu, Lime Lounge, Mon Ami, Mum Café, Noot, Paradiis, Piparmünt, Postipoiss, Pärnu Jahtklubi restoran, Pärnu Kalamajaka kohvik, Raimond, Rannahotell, Resto Akord, Strand, Tervise Paradiisi a’la carte restoran, Villa Ammende, Villa Wesset ja White Beach Golf.

Lisaks tutvustab Pärnu Restoranide Nädal külalistele uusi põnevaid söögikohti. Uutest tulijatest pakuvad restoranide nädalal erihinnaga lõuna- ja õhtusööke neli uut söögikohta, mis alles hiljuti oma uksed avanud: Vorstid & Vahvlid köök & baar, Umberto, Pastoraat Café ning Kirss Toidul. Vorstid & Vahvlid köök & baar on külaliste hulgas rohkem tuntud nimega VoVa, mis on lühike versioon nende nimest ja samas annab vihje ka peakokale Vladimir Upeniekile ehk Vovale. Restoran Kirss Toidul on Pärnu esimene kodurestoran, kelle juurde saab samuti restoranide nädala pakkumisi maitsma minna.

Restoranide nädala pakkumistega saab tutvuda alates märtsi lõpust aadressil www.parnurestaurantweek.ee, broneerimine avatakse 28. märtsil. Osalevad restoranid pakuvad sel perioodil kahekäigulist lõunasööki hinnaga 10 ja 12 eurot ning kolmekäigulist õhtusööki hinnaga 18 ja 22 eurot. Erimenüüsid pakutakse eelneva broneeringu alusel, broneerides vähemalt päev ette. 

Pärnu restoranide nädala eesmärk on tutvustada Pärnu restorane nii eestimaalastele kui ka lähinaabritele. Restoranide nädal viiakse ellu tänu Pärnu linnavalitsuse, osalevate ettevõtjate ning Vabalaud OÜ koostööle.

 

Laadimine...Laadimine...