Tähetark Igor Mang: valitsus peab hakkama Tallinna toetama!

"Valitsus peab hakkama  linna toetama, kui ta tahab edasi minna," lausus tähetark Igor Mang lisades, et Tallinnale toob edu kultuuriväärtuste säilitamine.

Tähetark Igor Mang: valitsus peab hakkama Tallinna toetama!

Ragne Jõerand

"Valitsus peab hakkama  linna toetama, kui ta tahab edasi minna," lausus tähetark Igor Mang lisades, et Tallinnale toob edu kultuuriväärtuste säilitamine.

Täna, 8. jaanuaril kohtusid linnavalitsuses kuulus astroloog Igor Mang ja Tallinna linnapea Edgar Savisaar. Traditsiooniliselt saatis Igor Mangi tema truu kaaslane koer Sulfa, kes on professor Ülo Vooglaiu koera kutsikas ja Igor Mangi talisman.

"Ma väga vabandan, et tulen koos koeraga Teie vastuvõtule, aga tema on mu talisman," ütles Mang. Mangi teiseks talismaniks, mis tal samuti alati kaasas, on sinine lasuriidist käevõru, mida peetakse astroloogide kiviks ja mis aitab kõrgemad tšakrad lahti hoida.

Linnapea Edgar Savisaarel oli talisman Sulfa üle pigem hea meel, sest linnapeal endalgi on kodus kasvamas kaks hundikoera.

"Ma tulin siia soovima Tallinnale häid tähtede seise, sest ma olen suur Tallinna patrioot. Tallinn on väga eriline linn." 

Sarnaselt inimestele on ka igal linnal oma tähemärk, mille järgi saab linna käekäiku vaadata.

"Tallinn on Neitsi märgi all ja Neitsi on ka Tallinna vapil," selgitas  Mang.

"Sellist omapärast arhitektuuri nagu siin mujal pole. Kuigi Tallinn on Helsingiga (Lõvi märgi linn) lähestikku, siis sellist keskaega nagu Tallinnas, Helsinkis ei ole," tõdes Mang.

Mis puutub linnavõimu ja valitsuse vahelisse pidevasse kanakitkumisse, siis selles osas näeb Mang ette võimalikke muutusi.

"Valitsus peab hakkama linna toetama, kui ta tahab edasi minna. Muud varianti pole – peab hakkama koostööle," ütles Mang.    

Üldjoontes lubab Mangi Maalehes avaldatud Neitsi aastahoroskoop linnale vaheldusrikast aega, aga samas toob lamba aasta Neitsile rohkem tõuse ja mõõnu kui eelmised aastad.

Hoogu saab Neitsi jaoks kõik müstikaga seotud. Augustist, mil Jupiter jõuab Neitsi märki on võimalus suuri ettevõtmisi ellu viia ja enamasti need plaanid ka õnnestuvad. Aasta lõpus ootavad Neitsit eest aga erakorralised ühiskondlikud sündmused, läbi mille Neitsi saab oma väärtust ja vajalikkus ühiskondlikult tõestada.

Loob linna saatust mediteerides

"Juba alates 1970-ndate aastate algusest käin ma Raekoja platsil Raekoja võlvide all mediteerimas ja palumas, et Tallinna linnas hakkaksid õitsema ilusad kunstid, et Tallinna linn saaks kuulsaks rahvusvaheliselt," rääkis Mang.

Kas tasuta ühistransport, millega Tallinn praegu maailmas kuulsust ja poolehoiud kogub, võib ka kuidagi olla astroloog Igor Mangi mediteerimise tulemus? "No kõik avaldab mõju. Kui sa teadlikult suunad oma mõtteid, siis see muidugi avaldab mõju," nentis Mang.

Linnapead  ootab elamusterohke aasta

Tallinna linnapea Edgar Savisaar on sündinud Kaksikute tähtkujus. Kuigi Mang pole linnapeale kunagi personaalset astroloogilist kaarti teinud  on ta kutsunud linnapead kahel korral oma korraldatud Kaksikute kokkutulekule.

"Kahjuks pole ta tiheda töögraafiku tõttu siiani saanud osaleda," lisas Mang.

Maalehes avaldatud Mangi horoskoobi põhjal võib öelda, et Kaksikuid ootab ees elamusterohke aasta.

"Ilusamaid elamusi ning huvitavamaid kohtumisi leivad nad mujalt – reisides bussi, lennuki, rongi või laevaga," lubab horoskoop. Tundub, et Tallinna linnapea Edgar Savisaar teab vaistlikult, millised ettevõtmised toovad talle edu- toimib ju edukalt tasuta ühistransport ning kohe-kohe on liinile minemas uued Hispaaniast toodud trammid.

Jaanuar, veebruar ja märts, mil käib aktiivne valmisvõitlus toovad Kaksikutele nii head kui halba.

"Jaanuaris saadab Kaksikuid halb vari ja valitsevad kõikvõimalikud ohud. Jaanuari lõpus tehtud ettepanekud panevad ta tulevikuplaane muutma. Üldsusele pakub huvi tema maailmapilt. Märtsis on aga Kaksikud haaratud aktiivselt ühiskondlikku ellu ja neilt küsitakse nõu," lubab Mangi Maalehe horoskoop.

  

Laadimine...Laadimine...