Tallinn Art Week 2017 lõpetab täna vastuolulise ja kurikuulsa Performance Festivaliga

Tallinn Art Week hakkab selleks korraks otsi kokku tõmbama - käes on festivali viimane päev ja see tõotab tulla eriti meeldejääv!

Pilt: Etre Creative Agency

Tallinn Art Week 2017 lõpetab täna vastuolulise ja kurikuulsa Performance Festivaliga

Tallinn Art Week hakkab selleks korraks otsi kokku tõmbama - käes on festivali viimane päev ja see tõotab tulla eriti meeldejääv!

Aset leiab avastusretk kunstnike stuudiotesse, kust suundutakse mõnusale brunchile EKKM'is ning kunstinädalale paneb meeldejääva punkti Noblessneri sadamalinnakus toimuv Performance Festival.

Kell 12 ja 13 toimuvad avastusretked kunstnike stuudiotesse. Kas sina tead, milline näeb välja kunstniku "kontor" ehk stuudio? Või mis kunstnikke inspireerib? Miks kunst õnnelikuks või õnnetuks teeb? Kõik need ning paljud teised küsimused saavad vastuse pühapäeval, kui koostöös Eesti Kunstnike Liiduga avatakse kõigile huvilistele stuudiote uksed. Kunstnikud tutvustavad külalistele oma igapäevaseid töid ning tegemisi. Avastada saab Tiiu Kirsipuu, Grafodroomi ning Maria-Kristiina Ulase ateljeesid, mis asuvad aadressil Vabaduse väljak 6.

Kella 12-17 on mõnusaks järjeks stuudiote külastamisele EKKM’i kohvikus ja õuealal toimuv brunch - sealt leiab nii kehakinnitust kui ka mõnusa seltskonna, ehk kõik, mis ühe ideaalse pühapäeva juurde kuuluma peab! Kohal on ka EKKM’i juhataja Marten Esko ja fotokunstnik Johannes Säre, kes oma töö telgitagustest juttu teevad.

Kell 16 stardib DIVERSE UNIVERSE - Noblessneri sadamalinnakus toimuv omajagu vastuoluline ja kohati lausa kurikuulus Performance Festival. Eelmisel aastal palju kõmu tekitanud auto põletamise etteaste "Beauty of the car accident" Telliskivi Loomelinnakus on kõigil tänaseni meeles ning saab näha, mida DIVERSE UNIVERSE sel aastal publikuni toob.

Üles astuvad performance-kunstnikud nii Eestist kui välismaalt. Oma teostega esinevad Risto Puurunen (FI), Juho Pösilö Pöysti (FI), Hyunji Park (KR), Nathaniel Hendrickson (US), Disco Tiger aka Junnu Savolainen (FI), Huisi He (US/CHN), Steve Vanoni (US/EST) Non Grata (X): Anonymous Boh, Devil Girl, Hobo, Albino ning Trippy.

Lisainfot ürituste ning ajakava kohta leiad Tallinn Art Week’i kodulehelt ning Facebookist. Tallinn Art Week'i korraldab kaasaegse kunsti keskkond NOAR.eu.

Laadimine...Laadimine...