Tallinn Fashion Week täidab moenädala meeleolukate üritustega

TFW sügisesele põhiprogrammile lisandub sel aastal mitu kõrvalüritust, mida saab külastada nii Tallinn Fashion Weeki toimumiskohas Kultuurikatlas kui ka mujal. 

Pilt: Scanpix

Tallinn Fashion Week täidab moenädala meeleolukate üritustega

TFW sügisesele põhiprogrammile lisandub sel aastal mitu kõrvalüritust, mida saab külastada nii Tallinn Fashion Weeki toimumiskohas Kultuurikatlas kui ka mujal. 

Lisaks põhiprogrammile toob Tallinn Fashion Weeki kümnes juubel moehuvilisteni mitu lisaüritust. 19.-22. oktoobril toimuva moenädala raames saab näha nii ERKI Moeshow disainiparemikku kui ka Aldo Järvsoo isikunäitust, lisaks toimub Tallinn Fashion Weeki moeetenduste järel kaksafterpartyt.

TFW sügisesele põhiprogrammile lisandub sel aastal mitu kõrvalüritust, mida saab külastada nii Tallinn Fashion Weeki toimumiskohas Kultuurikatlas kui ka mujal. Suurejooneline moenädal koondab lisaks moeetendustele enda alla ka ERKI Moeshow näituse, Aldo Järvsoo isikunäituse ning kaks meeleolukat järelpidu.

ERKI Moeshow disainiparemik
Tallinn Fashion Weeki avapäeval jõuab Kultuurikatla Katelde saali ERKI Moeshow parimate palade näitus, mis sünnib koostöös EKA moeosakonnaga ning mis toob külastajateni kevadise ERKI Moeshow neli parimat kollektsiooni. Näitusel "Minimalism" eksponeerivad oma loomingut noored disainerid Anni Kivisto,Elisabetta Silvestri, Évgeniya Dolgopolova ning kevadise ERKI Moeshow võitjaMariliis Niine. Näituse külastamine on kõigile tasuta ning jääb Kultuurikatla Katelde saalis avatuks kuni Tallinn Fashion Weeki lõppemiseni 22. oktoobril.

Aldo Järvsoo juubelinäitus "Paradiis"
Lisaks Tallinn Fashion Weekile tähistab sel aastal juubelit ka Aldo Järvsoo, kes toob sel puhul vaatajateni lummava isikunäituse. Näitus nimega "Paradiis" on edasiarendus 2015. aastal Kuldnõelale nomineeritud ulmelisest neopreen-kollektsioonist, mille ihutoonis esemed lahvatavad nüüd virmalisevärvilises ilus ning lihtsalõikelistel, kuid volüümikatel vormidel lendlevad 3D öökullid ja uitavad hundid. Aldo loodud paradiis on polaarselt karge – kunstnik teeb mõtterännaku talvehommikutesse, kus terav valgus lõikab läbi talvise udu ja kogu maailm tundub puhas ning selge. Aldo isikunäitus avab uksed 17. oktoobril Disaini- ja Arhitektuurigaleriis ning jääb avatuks kuni 5. novembrini.
 
Meeleolukad järelpeod
Moenädala raames leiab aset kaks järelpidu, mis kostitatavad moesõpru mõnusate muusikarütmide, värskendavate jookide ning lõbusa peoseltskonnaga. TFW ametlik afterparty toimub reedel, 21. oktoobril algusega kell 23 Manna La Roosas, kus meeleolu eest hoolitseb DJ Janek Künnapuuning silmailu eest Samsung Galaxy Dream kampaaniamängu võitnud moekollektsioon. Kaks päeva varem ehk kolmapäeval toimub järelpidu kaLekkeris, mille DJ puldis astuvad üles Paul Oja, Liisi Voolaid, An1000 ja Mikk Lemberg.

TFW põhiprogramm

Kolmapäev 19.10
18.00 Gita Siimpoeg, Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid: Raili Nõlvak, Kokomo Collection
20.00 Samsung Galaxy esitleb: Kuldnõel
Neljapäev 20.10
18.00 Anu Hint, Katre Arula
19.30 Iris Janvier
21.00 Piret Ilves, Diana Arno
Reede 21.10
18.00 Marimo Fashion, Mammu Couture
19.30 Liivia Leškin, Vilve Unt
21.00 Kirill Safonov, Year by Raivo Holm
Laupäev 22.10
18.00 Kriss Soonik
20.00 Baltman: Born Fearless
 
Pileteid etendustele on võimalik osta Piletilevist.
 
Tallinn Fashion Week toimub 19.-22. oktoobril Kultuurikatla Black Box saalis. Sügisese Tallinn Fashion Weeki peasponsor on Absolut ning moenädala ametlikuks soengupartneriks on Kevin.Murphy. TFW toimumist toetavad kaSamsung Galaxy, J.P. Chenet, Oriflame, Goldtime, ABC King, Tallink Hotels jaRGB. Kuldnõela ja Hõbenõela auhinnad annab üle Estonia Resort Hotel & Spa****, kes kingib võitjatele 3-päevase spaapuhkuse suvepealinnas Pärnus - Hõbenõela võitjale superior klassi toas ning Kuldnõela võitjale sviidis. Lisaks spaahoolitsustele saavad võitjad nautida maitseelamusi restoranis NOOT.

Tallinn Fashion Weeki ametlik meediapartner on Eesti Meedia.

Laadimine...Laadimine...