5 kommentaari

V-maja

Vasta kommentaarile

LIPO praegune asukoht on enamusele tallinnlastest halvas kohas. Toidupank kui ladu sobiks sinna paremini.
Lipo võiks aga sisse seada näiteks mõnes SwedBank'i kesklinna majas. Võõrpangad tuleks aga üldse likvideerida.

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Kui linn tahab nii väga oma piiratumate toimetulekuvõimalustega kodanikke toetada, mis iseenesest on igati teretulnud, võiks seda tegelikult teha ka maailmas juba varemgi oma eluõigust tõestanud nn. toidutalongide kaudu, mis tagaks kahtlemata praegu LIPO-le suunatavate vahendite palju tõhusama ja sihipärasema kasutamise koos kordades väiksemate halduskuludega.

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Võib öelda, et kahtlemata on LIPO iseenesest hea idee, kuid erinevalt tasuta ühistranspordist kohutava asjatundmatusega realiseeritud ja kui selles osas mingeid sisulisi muudatusi oodata ei ole poleks ka hullu kui see üldse sulgeda: vaevalt seeläbi kellegi toimetulek eriti kannataks, kui ehk poetöötajate oma muidugi välja arvata. Vastust ootaks sel juhul vaid küsimusele kuidas plaanitakse kasutada praegu poele kuluvaid vahendeid, sest on meil LIPO või ei, ei kao sellist teenust vajavad vähemkindlustatud inimesed ju kuhugi ning toidupank seda paraku ei asenda, sest nende sihtrühm LIPO omaga siiski päris üks ühele ei kattu.

Nuu, nuu

Vasta kommentaarile

Lasnamäe baabad seda nüüd küll ei luba, nemad on sealt põhilised ostjad, muidugi mõned eesti pensionärid ka teistest linnaosadest, kellel on auto käsutada.

USA-st eeskuju

Vasta kommentaarile

Kas siis raske võtta USA-st eeskuju oma viiskümmend miljonit toidutalongide peale panna ikke Barack Husseinovitši käsulaudade järgi. Ida-aafrika päritolu mulatt saab hakkama aga Euroopa ei suuda, nii või?

Laadimine...Laadimine...